چاپ خبــر
امام جمعه آران و بیدگل:

آمریکا هرگز دست از دشمنی بر نمی‌دارد/ روز قدس امت اسلامی را علیه ظلم متحد کرده است

آیت الله سید محمد موسوی گفت: تصویب تحریم‌های جدید علیه ایران و اعلام حمایت آشکار وزیر خارجه آمریکا از عناصر داخل کشور که در پی براندازی نظام هستند، نشان از سیاست خصمانه این کشور علیه ایران دارد.

به گزارش خطب شکن، امام جمعه آران و بیدگل در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با دعوت همگان به تقوا، با اشاره به اول تیرماه، روز تبلیغ و اطلاع رسانی تصریح کرد: در این روز سازمان تبلیغات اسلامی به فرمان امام راحل(ره) تاسیس شد که به برکت آن جمع زیادی از مبلغان سازماندهی و در سراسر کشور و خارج از مرزها تلاش زیادی برای تبلیغ مکتب اهل بیت(ع) صورت دادند.

آیت الله سید محمد موسوی به ششم تیرماه و سوءقصد به مقام معظم رهبری در مسجد اباذر تهران اشاره کرد و گفت: خداوند جان رهبر معظم انقلاب را از این ترور در امان نگه داشت تا در آینده سکان‌دار انقلاب باشند.

وی با تشکر از حضور مردم آران و بیدگل در راهپیمایی روز قدس تاکید کرد: مردم این شهرستان در این هوای گرم، با زبان روزه در راهپیمایی شرکت کردند.

موسوی اضافه کرد: این راهپیمایی اعلام انزجار از رژیم صهیونیستی و حمایت از مردم مظلوم فلسطین است.

وی روز قدس را روز اعلام برائت از ظلم توصیف کرد و افزود: ابتکار امام(ره) برای نامیدن روز جمعه آخر ماه رمضان به عنوان روز قدس، امت اسلامی را به یک ید واحده علیه استکبار تبدیل کرد.

امام جمعه آران و بیدگل آمریکا را منشا تمام فتنه‌های عالم خواند و اذعان کرد: تصویب تحریم‌های جدید علیه ایران و اعلام حمایت آشکار وزیر خارجه آمریکا از عناصر داخل کشور که در پی براندازی نظام هستند، نشان از سیاست خصمانه این کشور علیه ایران دارد.

وی اضافه کرد: آمریکا بعد از امضای هر قراردادی، با ما دوست نمی شوند و همیشه دشمن باقی خواهند ماند.

telegram

Go to TOP