چاپ خبــر
دبیر هیأت فوتبال آران و بیدگل:

بازگشت هیجان با آغاز فصل فوتبال آران و بیدگل/ نقل و انتقالات دهم تیر پایان می‌یابد

احسان باغبانزاده گفت: مسابقات فوتبال فصل جدید آران و بیدگل با رقابت های رده سنی جوانان از ۲۰ تیر آغاز خواهد شد.

به گزارش خطب شکن، دبیر هیأت فوتبال آران و بیدگل در نشست اطلاع‌رسانی مسابقات فوتبال شهرستان، با بیان این که تقویم ۹۶ فوتبال آران و بیدگل از اواخر تیرماه آغاز خواهد شد اظهار داشت: مسابقات فوتبال فصل جدید آران و بیدگل با رقابت های رده سنی جوانان از ۲۰ تیر آغاز خواهد شد.

احسان باغبانزاده در مورد آغاز مسابقات لیگ دسته یک شهرستان نیز تصریح کرد: بر اساس برنامه قرار است از ۱۵ مردادماه این رقابت ها آغاز شود که بر اساس پیش بینی، احتمالا تا اواخر فصل پاییز ادامه می یابد.

وی برگزاری مسابقات لیگ دسته دو و دسته سه در سال گذشته را یادآور شد و خاطرنشان کرد: سال گذشته برای نخستین بار مسابقات لیگ دسته سه برگزار شد و در صورتی که این مسابقات به صورت مداوم برگزار شود، می تواند پشتوانه سازی خوبی برای فوتبال شهرستان صورت دهد.

باغبانزاده در مورد تاریخ آغاز مسابقات لیگ دسته دو و دسته سه نیز گفت: به خاطر عدم تلاقی در مسابقات، زمان شروع مسابقات دسته دو به ۲۰ شهریور و زمان شروع مسابقات لیگ دسته سه به ۲۰ آبان موکول شده است.

دبیر هیأت فوتبال آران و بیدگل در مورد برگزاری جام حذفی نیز اضافه کرد: برگزاری مسابقات فوتبال جام حذفی، گرامیداشت دهه فجر در صورت مساعد بودن وضعیت چمن ورزشگاه خوروش در تاریخ ۲۰ دی ماه آغاز خواهد شد.

وی زمان نقل و انتقالات و عقد قرارداد بازیکنان و کادر باشگاه‌ها در هر پنج رده را از تاریخ ۲۰ خرداد تا  دهم تیرماه ۹۶ عنوان کرد.

telegram

Go to TOP