چاپ خبــر
همزمان با برگزاری مراسم رحلت امام(ره)؛

بیش از ۵۵۰ نفر از آران و بیدگل به مرقد امام(ره) اعزام خواهند شد

فرمانیان از اعزام بیش از ۵۵۰ زائر از آران و بیدگل به مرقد امام(ره) خبر داد.

به گزارش خطب شکن، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آران و بیدگل در نشست ستاد بزرگداشت ارتحال امام(ره) اظهار کرد: هم‌چون سال‌های گذشته کمیته اعزام زائران امام(ره) با محوریت بسیج شهرستان و رده‌های تابعه به اعزام زائران مرقد مطهر امام خمینی(ره) در قالب کاروان عاشقان حسینی زائران خمینی اقدام می‌کند.

مرتضی فرمانیان استقبال مردم از حضور در این مراسم را قابل توجه خواند و عنوان کرد: بیش از ۵۵۰ تن از قشرهای مختلف مردم شهرستان با ۱۴ دستگاه اتوبوس برای شرکت در مراسم بزرگداشت ارتحال بنیان‌گذار انقلاب اسلامی اعزام می‌شوند.

وی با اشاره به  تمهیداتی که برای هر چه بهتر برگزار شدن این اعزام اندیشیده شده است تصریح کرد: کاروان ظهر روز یک‌شنبه ۱۴ خرداد با هدف تجدید میثاق با مقام معظم رهبری و بیعت مجدد با آرمان‌های امام راحل(ره)، آران و بیدگل را به مقصد مرقد مطهر امام خمینی(ره) ترک خواهد کرد.

فرمانیان همزمانی سالگرد ارتحال امام(ره) و ماه مبارک رمضان را یادآور شد و خاطرنشان کرد: مراسم امسال از ساعت ۱۸ آغاز و تا ساعت ۲۰ ادامه داشته و زائران پس از بیانات رهبر انقلاب، اقامه نماز و صرف افطاری، عازم شهرستان خواهند شد.

وی اضافه کرد: به علت دوری راه و رعایت حال روزه‌داران، کاروان عاشقان و رهروان راه امام(ره) در استان اصفهان تنها از شهرستان‌های کاشان، آران و بیدگل، اردستان و نطنز به مرقد حضرت امام خمینی(ره) راهی می شوند.

telegram

Go to TOP