چاپ خبــر
با ناکامی همراه شد:

اولین پرش «مبینی» در آن سوی آب‌ها

ریحانه مبینی پدیده ورزش آران و بیدگل در مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا از راه‌یابی به مرحله نهایی بازماند.

به گزارش خطب شکن، رئیس اداره ورزش و امور جوانان آران و بیدگل با اشاره به حضور ریحانه مبینی در مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان آسیا گفت: دومین دوره رقابت های دو و میدانی قهرمانی نوجوانان آسیا با شرکت ورزشکاران دختر و پسر از کشوهای قاره کهن از ۳۰ اردیبهشت ماه تا ۲ خرداد ماه در ورزشگاه ملی سوپاچالاسای بانکوک برگزار شد.

ابوذر فردنژاد با بیان این که تیم ملی دو و میدانی نوجوانان با ۲۱ ورزشکار در این رقابت ها حاضر شد تصریح کرد: کسب یک مدال نقره و چهار مدال برنز حاصل کار دو و میدانی کاران کشورمان بود.

وی در خصوص نتیجه کسب شده توسط ریحانه مبینی اعلام کرد: ریحانه مبینی پدیده ورزش آران و بیدگل در اولین تجربه مسابقات برون مرزی در ماده‌ی پرش طول با پرشی به طول پنج متر و ۳۶ سانتی متر از راه‌یابی به مرحله نهایی بازماند.

رئیس اداره ورزش و امور جوانان آران و بیدگل اضافه کرد: مبینی همچنین در قالب تیم دو و میدانی امدادی بانوان نیز در این رقابت‌ها حضور یافت که با خطای فنی از این مسابقات کنار رفتند.

به گفته فردنژاد ریحانه مبینی را در این مسابقات حسن بادپی ازمربیان سازنده‌ی شهرستان به عنوان مربی همراهی می کرد.

ریحانه مبینی پدیده نوجوان ورزش آران و بیدگل با ثبت رکورد شخصی پنج  متر و ۹۰ سانتی متر تنها ۲۴ سانتی متر با رکورد پرش طول بانوان ایران که از حدود ۴۰ سال پیش تا کنون به ثبت رسیده فاصله دارد.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP