چاپ خبــر
برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا:

پدیده ورزش آران و بیدگل به تیم ملی دوومیدانی نوجوانان دعوت شد

نام ریحانه مبینی نابغه‌ی ورزش آران و بیدگل در لیست نهایی دوومیدانی‌کاران دعوت شده به اردوی تیم ملی دوومیدانی نوجوانان کشور قرار گرفت.

به گزارش خطب شکن، رئیس هیأت دوومیدانی آران و بیدگل با اشاره به اعلام نهایی لیست تیم ملی دوومیدانی نوجوانان کشور اظهار کرد: سازمان تیم های ملی فدراسیون دو و میدانی اسامی نهایی نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی را منتشر کرده که در آن نام ریحانه مبینی دیده می شود.

حسن بادپی اضافه کرد: ریحانه مبینی برای حضور در اردوی آماده سازی تیم ملی نوجوانان دعوت نامه رسمی دریافت کرده است.

وی با بیان این که اردو در دو بخش آقایان و خانم ها برای شرکت در مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا برگزار می شود تصریح کرد: در این مرحله اردویی ۹ ورزشکار دختر و ۱۲ ورزشکار پسر به همراه مربیان خود به ارزشیابی و رکوردگیری خواهند پرداخت.

بادپی ملاک انتخاب دوومیدانی کاران به اردو را نتایج کسب شده آن ها در مسابقات گذشته عنوان کرد و گفت: رکورد پرش طول بانوان ایران از حدود ۴۰ سال پیش تا کنون با ۶ متر و ۱۴ سانتی متر در اختیار توران شادپور است، با این حال ریحانه مبینی نابغه ورزش شهرستان در آینده‌ای نزدیک توانایی شکستن این رکورد را خواهد داشت.

مسابقات دوومیدانی قهرمانی نوجوانان آسیا از ۳۰ اردیبهشت ماه تا ۲ خرداد ماه در بانکوک تایلند برگزار می شود و ریحانه مبینی دوومیدانی کار ماده پرش طول به همراه مربی خود حسن بادپی به عنوان نمایندگان استان اصفهان در این مسابقات شرکت خواهند کرد.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP