چاپ خبــر
دادستان آران و بیدگل:

پیشگیری از وقوع جرم وظیفه همه دستگاه‌هاست/ ادارات از مشورت مشاوران حقوقی آگاه بی‌بهره‌اند

جوادی اظهار کرد: متاسفانه ادارات از مشورت افراد مطلع و حقوقدان برای موضوعات حقوقی بی بهره هستند و به همین خاطر بسیاری از دادخواست های آنان به سرانجام نمی رسد.

به گزارش خطب شکن، دادستان آران و بیدگل حل مسائل پیش آمده در بین ادارات شهرستان را ضروری توصیف کرد و گفت: وقتی جرمی رخ نداده، باید با تعامل و مراوده موضوعات را حل کرد تا وقت مسئولان برای حل این مسائل تلف نشود.

سید محمد جوادی با بیان این که مسئولان موظف هستند هر گونه وقوع جرمی را به دستگاه قضایی اعلام کنند تصریح کرد: وظیفه مسئولان و ادارات به اعلام جرم ختم نمی شود، بلکه آنان وظیفه دارند تا زمانی که صدور حکم صورت گیرد و پس از آن تا موقع اجرای آن پی‌گیری های مناسب را صورت دهند.

دادستان آران و بیدگل اظهار کرد: متاسفانه ادارات از مشورت افراد مطلع و حقوقدان برای موضوعات حقوقی بی بهره هستند و به همین خاطر بسیاری از دادخواست های آنان به سرانجام نمی رسد.

وی حرکت در خط قانون را ضروری توصیف کرد و با تشکر از فعالیت نیروی انتظامی شهرستان گفت: با همت نیروی انتظامی امنیت شهرستان در سطح قابل قبولی قرار دارد.

جوادی پیش گیری از وقوع جرم را وظیفه تمام دستگاه های شهرستان خواند و بیان کرد: تمام دستگاه ها باید به خوبی نسبت به فعالیت های مختلف حوزه خود نظارت داشته باشند.

telegram

  1. آران زی گفته:

    مثلاً شهرداری کارشناس حقوقی نداشت که خانه تاریخی صفائی و یا دالان و حوضخانه خانه تاریخی کرباسی ها را خراب کرد ه است .

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP