چاپ خبــر
با معرفی برگزیدگان؛

تندیس افتخار جشنواره فناوری و صنعت به کارگردان آران و بیدگلی رسید/ فیلم

تندیس و لوح افتخار بهترین اثر بخش تبلیعاتی چهارمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) به محمد مهدی فکریان اهدا شد.

به گزارش خطب شکن، ساعاتی قبل و در اختتامیه چهارمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) مستند «فراش» به عنوان برگزیده بخش تبلیغاتی معرفی و تندیس و لوح افتخار جشنواره به کارگردان آران و بیدگلی اهدا شد.

مستند «فراش» تازه‌ترین اثر محمد مهدی فکریان با سرمایه گذاری کانون آگهی تبلیغاتی سیماشهر کویر و تصویربرداری جوانان شهرستان سید مصطفی میرحسینی و مرتضی حنایی تولید شده است.

این فیلم سال گذشته از فعالیت یکی از شرکت‌های فرش شهرستان در یک هفته ساخته شده و سِیر تولد یک فرش ماشینی از تبدیل نخ به فرش را روایت می کند.

مستند کوتاه بُرد- بُرد- بُرد، من و توافق یهویی، نماهنگ آغوش امن، فیلم کوتاه آیه‌های زمینی، مستند نیمه بلند ایستادگی در آسمان، الف لام میم و… دیگر آثار کارنامه این جوان آران و بیدگلی را تشکیل می دهند. برگزیده جشنواره عمار، رتبه نخست جشنواره فانوس و نامزدی در جشنواره‌ی نگاه رضوی تنها بخشی از افتخارات محمد مهدی فکریان است.

چهارمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی(فردا) با شعار «روایتی از فناوری و کسب و کار ایرانی» و با هدف معرفی فعالیت‌ها، توانمندی‌ها و دستاوردهای کشور در بخش‌های مختلف علمی، فناوری، نوآوری و صنعتی توسط جهاد دانشگاهی واحد هنر هر ساله برگزار می شود.

دانلود فیلم

telegram

Go to TOP