چاپ خبــر
با هدف ترویج گفتمان اقتصاد مقاومتی:

بازی رایانه‌ای «ما می توانیم» رونمایی شد

بازی رایانه‌ای «ما می توانیم» که با تلاش جمعی از جوانان شهرستان آران و بیدگل طراحی و ساخته شده است در مراسمی رونمایی شد.

به گزارش خطب شکن، بازی رایانه‌ای «ما می توانیم» که به همت گروهی چهار نفره از فعالان فضای مجازی شهرستان طراحی و ساخته شده است، صبح امروز در حضور تعدادی از مسئولان و با گرامیداشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران به فرمان امام خمینی(ره) در نمازخانه ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل رونمایی شد.

مدیر گروه سازنده بازی در حاشیه این رونمایی، «ما می توانیم» را پاسخی به مطالبه رهبر انقلاب برای مبارزه با قاچاق کالا و حمایت از تولید ملی و نیز نام‌گذاری سال جدید با شعار «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» عنوان کرد.

به گفته‌ی حسین شاهدی این بازی به صورت دو بعدی طراحی شده و با محوریت اقتصاد مقاومتی به ترویج اهمیت آن در میان نسل جوان و نوجوان می پردازد و برای سیستم‌های رایانه‌ای ساخته شده است.

وی هزینه ساخت این بازی را ۱۳ میلیون ریال برآورد کرد و با تشکر از همکاری‌ها و کمک‌های صورت گرفته توسط نهادهای انقلابی در تهیه این بازی گفت: ما در سیاست‌های کاری خود تصمیمی برای دریافت کمک و حمایت از ادارات و نهادها نداشتیم ولی پس از مطرح نمودن طرح با چند نهاد انقلابی شاهد علاقه مندی آن‌ها برای حمایت از این اثر بودیم که باید از این بابت تشکر صورت بگیرد. همچنین علاقه مندان برای حمایت از این طرح می‌توانند به وب سایت «ندای یک بسیجی عاشق» مراجعه کنند.

تولید اولین بازی بومی شهرستان آران و بیدگل با عنوان «ریگ نورد» و طراحی نرم افزار «تربیت آسمانی» از دیگر محصولات این گروه جوان بسیجی است.

 

telegram

  1. مرتضوی گفته:

    سلام عالی بود رفتم دان کردم

Go to TOP