چاپ خبــر

کاریکاتور: کله خود را در خانه جا نگذارید

 

 

 شاید کمی لغو باشد که بخواهیم درباره فواید و مزیت‌های کاریکاتور صحبت کنیم. با همه بی‌مهری‌های صورت گرفته نسبت به طنز و کاریکاتور، باز هم این دوگونه هنری از پرمخاطب‌ترین مطالب منتشر شده در فضای مجازی هستند. مخصوصاً کاریکاتور که هم شیرین و مفرح است و هم نیازمند صرف کردن وقت زیادی نیست.

 

 

به گزارش خطب شکن، شاید کمی لغو باشد که بخواهیم درباره فواید و مزیت‌های کاریکاتور صحبت کنیم. با همه بی‌مهری‌های صورت گرفته نسبت به طنز و کاریکاتور، باز هم این دوگونه هنری از پرمخاطب‌ترین مطالب منتشر شده در فضای مجازی هستند. مخصوصاً کاریکاتور که هم شیرین و مفرح است و هم نیازمند صرف کردن وقت زیادی نیست.

به این دلایل و همه دلایلی که شما می‌دانید و نیاز به تکرارش نیست، قرار شده است تا ستون ثابت کاریکاتور در خطب شکن راه بیفتد . آن هم با محوریت هنرمندی جوان و تیزبین به نام حسین نوحیان.
و این هم چهارمین قسمت “نیشدارو” با عنوان کله خود را در خانه جا نگذارید:

به تازگی متوجه شده ایم که ۹۰ درصد تصادفات در آران و بیدگل متعلق به موتورسواران است و عامل اصلی آن نیز بی کله رفتن موتوری هاست. ومنجر به صانحه می شود وقتی بی کله می روند، کله هایشان را کجا گذاشته اند. انشا اله در خانه باشد زیرا بعضی ها یه جایی جا می گذارند که دیگه پیدایش هم نمی کنند و پیدا کردن همان و در قبرستان یافتنش همان.

سخن روکوتاه می کنم و امیدوارم حق مطلب را ادا کرده باشم

انشاء اله که آمار تصادفات در شهرمان کم شود

atuw13qqgzjbh2gissh

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP