چاپ خبــر
خداحافظی از سمت مدیر کلی مخابرات استان اصفهان:

مهندس کشایی مشاور مدیرعامل مخابرات کشور شد

در حکمی مهندس کشایی به عنوان مشاور مدیر عامل مخابرات ایران منصوب شد.

به گزارش خطب شکن، با صدور حکمی از سوی دکتر سرائیان مدیر عامل شرکت مخابرات ایران مهندس حیدری زاده به عنوان مدیر جدید مخابرات منطقه اصفهان منصوب و از تلاش‌های مهندس کشایی در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی شد.

حسین کشایی در مراسم معارفه مدیر جدید مخابرات منطقه اظهار کرد: عملکرد مخابرات منطقه اصفهان نباید و شایسته نیست توسط یک شخص مصادره شود، زیرا اگر موفقیتی توسط این مجموعه در کشور انجام شده مدیون تلاش‌های افرادی است که شبانه روزی تلاش کردند.

وی با بیان اینکه در سال ۹۳ شرکت مخابرات اصفهان موبایل نسل سوم را ایجاد کرد و در همین راستا مخابرات تصمیم گرفت از فیبر نوری برای اولین بار استفاده کند افزود: مخابرات استان  در آن زمان توانست در کمتر از ۶۲ روز ۲۰۵ سایت را به فیبر نوری مجهز کند.

کشایی با بیان اینکه مهمترین و اصلی‌ترین بخش هر شرکتی نیروی انسانی آن است، گفت: قطعاً برای دستیابی به موفقیت بیشتر در بخش ICT باید بتوانیم پرسنل را حمایت کنیم تا همه آرمان‌ها و اهداف محوله بر هر شرکتی به خوبی به سرانجام برسد.

مدیر سابق مخابرات منطقه اصفهان اضافه کرد: میدان IT و ICT آنقدر بزرگ است که لازم است بیشتر کار در آن صورت گیرد و هیچ وقت کار در این میدان تمامی ندارد.

گفتنی است در حکمی مهندس کشایی به عنوان مشاور مدیر عامل مخابرات ایران منصوب شد.

 

telegram

 1. یک نفر ساکن آران گفته:

  خودمونیم مهندس کشایی را از اصفهان جواب کردند ورفت!!!!!مشاور هم که همه مردم می دانند سروکاری است…………………..

 2. یک شرکت کننده در مراسم گفته:

  مدیر جدید مخابرات منطقه اصفهان معرفی شد.

  مراسم تودیع و تکریم مدیر مخابرات منطقه اصفهان با حضور تنی چند از مسئولین مخابرات ایران؛ مسئولان استانی و جمع کثیری از کارکنان مخابرات منطقه اصفهان برگزار شد.

  به گزارش اداره کل روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان، در این مراسم که صبح امروز بیست و ششم بهمن در سالن آمفی تئاتر بانک صادرات اصفهان برگزار شد با صدور حکمی از سوی دکتر سرائیان مدیر عامل مخابرات ایران ، مهندس حیدری زاده به عنوان مدیر جدید مخابرات منطقه اصفهان منصوب و از تلاش‌های بی بدیل مهندس کشایی در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی شد.

  گفتنی است طی حکمی مهندس کشایی هم به عنوان مشاور مدیر عامل مخابرات ایران منصوب شد.

Go to TOP