چاپ خبــر
با حضور سرپرست دهیاری‌های کشور صورت گرفت:

بهره برداری و آغاز هفت طرح عمرانی و خدماتی در بخش مرکزی آران و بیدگل/ تصاویر

هفت طرح عمرانی و خدماتی با حضور معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در بخش مرکزی آران و بیدگل بهره برداری و کلنگ زنی شد.

به گزارش خطب شکن، هفت طرح عمرانی و خدماتی صبح امروز با حضور فرماندار آران و بیدگل، معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و جمعی از مسئولان در بخش مرکزی شهرستان بهره برداری و کلنگ زنی شد. عملیات یک طرح عمرانی نیز بااعتباری حدود ۴۰ میلیارد ریال آغاز شد.

بخشدار بخش مرکزی آران و بیدگل در حاشیه آیین افتتاحیه این طرح ها در جمع خبرنگاران درباره جزئیات بهره برداری از این طرح‌ها عنوان کرد: افتتاح کارگاه فرش بافی دستی ترنج محراب روستای محمد آباد با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال و ایجاد اشتغال ۳۰۰ نفر از بانوان روستا، آغاز به کار شرکت تعاونی تولید فرش ماشینی توسط شرکت توسعه عمران صالحات علی آباد با ظرفیت تولید ۶۰ هزار متر مربع فرش ماشینی و اشتغال ۱۵ نفر و با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال با همکاری بانک سرمایه از مهمترین این طرح هاست.

مسعود مقدم اضافه کرد: بهره برداری از دو خانه ورزش روستایی در روستاهای یزدل و علی آباد با اعتبار دو میلیارد ریال و سالن ورزش بدنسازی در روستای یزدل با اعتبار دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از دیگر طرح های افتتاح شده در بخش مرکزی آران و بیدگل است.

وی همچینین از افتتاح دومین زمین چمن مصنوعی در شهر نوش آباد خبر داد و تصریح کرد: این زمین چمن در آموزشگاه شهید سجادی نوش آباد با اعتبار یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال توسط خیران و کمک های مردمی به عنوان پروژه تمام خیرساز شهرستان در بخش مرکزی است.

بخشدار بخش مرکزی آران و بیدگل گفت: به کمک خیرین روستای محمد آباد نیز سالن تعزیه این روستا به همت خیران و مردم روستا با اعتبار هفت میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

مقدم در پایان از آغاز عملیات اجرایی ایستگاه آتش نشانی سفید شهر خبر داد و خاطر نشان کرد: این طرح با اعتبار اولیه دو میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال آغاز شده است.

telegram

  1. یاسر گفته:

    بسیار زیبا بود.دستتون درد نکنه.

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP