چاپ خبــر
رئیس هیأت دو و میدانی آران و بیدگل:

قهرمانی ورزشکار آران و بیدگلی در رقابت‌های دو و میدانی کشور/ مبینی به زودی رکورد ایران را جابجا می‌کند

حسن بادپی گفت: قهرمانی مسابقات پرش طول رقابت‌های دو و میدانی داخل سالن قهرمانی کشور به ورزشکار آران و بیدگلی رسید.

به گزارش خطب شکن، رئیس هیأت دو و میدانی آران و بیدگل با اشاره به برگزاری مسابقات داخل سالن قهرمانی این رشته اظهار کرد: این مسابقات که برای گرامیداشت شهدای آتش نشان و دهه مبارک فجر از روز هفتم بهمن ماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران آغاز شده بود عصر دیروز به کار خود پایان داد.

حسن بادپی با بیان این که ورزشکاران در این رویداد در رشته‌های ۶۰متر، ۳۰۰ متر،۴۰۰ متر ،۸۰۰ متر، ۱۵۰۰ متر، ۶۰ متر با مانع، پرش طول،  پرتاب وزنه، پرش ارتفاع، پرش بانیزه، ۴ در ۴۰۰ متر امدادی و پرش سه گام با یکدیگر به رقابت پرداختند اضافه کرد: ریحانه مبینی ورزشکار آران و بیدگلی و نماینده استان اصفهان در این رقابت‌ها موفق شد با پرشی معادل ۵ متر و ۷۲ سانتیمتر به مقام قهرمانی رشته پرش طول دست یابد.

به گفته‌ی وی پس از مبینی شیرین سالاری از هرمزگان و کیمیا پورخلخال از تهران الف به ترتیب با کسب حد نصاب ۵ متر و ۳۷ سانتیمتر و ۵ متر و ۳۵ سانتیمتر در رتبه‌های دوم و سوم ایستادند.

بادپی خاطرنشان کرد: رکورد پرش طول بانوان ایران از حدود ۴۰ سال پیش تا کنون با ۶ متر و ۱۴ سانتی متر در اختیار توران شادپور است، با این حال مبینی در آینده توانایی شکستن این رکورد را خواهد داشت.

telegram

  1. ا-م گفته:

    سرکارخانم مبینی تبریک.

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP