چاپ خبــر
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان:

برگزاری رقابت‌های هندبال استان در آران و بیدگل/ پیشرفت های این رشته در شهرستان قابل توجه است

ابوذر فردنژاد گفت: مرحله نیمه نهایی مسابقات هندبال نونهالان استان اصفهان پنجشنبه و جمعه این هفته (۳۰ دی و یکم بهمن) به میزبانی آران و بیدگل برگزار خواهد شد.

به گزارش خطب شکن، مرحله نیمه نهایی مسابقات هندبال نونهالان استان اصفهان پنجشنبه و جمعه این هفته (۳۰ دی و یکم بهمن) به میزبانی آران و بیدگل برگزار خواهد شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل با اعلام این خبر اظهار کرد: در این مسابقات چهار تیم شهرداری آران و بیدگل، سپاهان اصفهان، پیشگامان اصفهان و نجف آباد به صورت دوره‌ای به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

ابوذر فردنژاد با اشاره به برگزاری دور مقدماتی این رقابت‌ها به میزبانی آران و بیدگل اضافه کرد: تیم هندبال نونهالان آران و بیدگل در جریان مسابقات هندبال نونهالان منطقه چهار و پنج استان اصفهان که اواخر آذرماه در شهرستان برگزار شد توانست به همراه تیم دولت آباد به مرحله بعدی صعود کند.

وی پیشرفت‌های ورزش هندبال در آران و بیدگل را قابل توجه توصیف کرد و گفت: با توجه به آموزش‌هایی که در سال‌های اخیر در رده‌های سنی پایه انجام می‌شود، هندبال شهرستان پیشرفت‌های خوبی داشته و امیدواریم موفقیت‌های سال‌های گذشته تکرار شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل میزبانی از مسابقات رده‌های سنی مختلف را در جهت ارتقای این ورزش مفید دانست و خاطرنشان کرد: مسلما حضور دانش آموزان و نوجوانان در ورزشگاه و تماشای این رقابت‌ها علاقه آنان به این ورزش را افزایش خواهد داد و امکان استعدادیابی بهتر را برای مربیان شهرستان فراهم خواهد کرد.

وی همچنین به پشتیبانی مالی شهرداری آران و بیدگل از این مسابقات اشاره کرد وبا تشکر از زحمات مجید فرزادمهر، رئیس هیأت هندبال شهرستان ادامه داد: حمایت شهرداری از ورزش تاثیر مهمی در پیشرفت رشته های مختلف به دنبال خواهد داشت.

بر اساس اعلام فردنژاد دو تیم برتر این مسابقات برای حضور در رقابت‌های نهایی قهرمانی استان اصفهان راه خواهند یافت.

telegram

Go to TOP