چاپ خبــر
با پایان لیگ دسته دوم؛

فصل داغ فوتبال آران و بیدگل تمام شد/ صعود «ستارگان» دسته دو به لیگ دسته اول

فصل داغ فوتبال آران و بیدگل که ۲۱ مردادماه با بازی افتتاحیه لیگ دسته اول بین تیم‌های فجر و شاهین آغاز شده بود، امروز با دیدار ستارگان محمدآباد و جوانان متحد به پایان رسید.

به گزارش خطب شکن، دور دوم لیگ دسته دو فوتبال آران و بیدگل که با حضور شش تیم برتر دور اول برگزار می‌شد، این هفته با برگزاری دو دیدار پی گیری شد.

در بازی نخست این هفته، دیروز دو تیم ستارگان کارگران و همایش کویر به مصاف هم رفتند که در پایان ستارگان کارگران موفق شد حریف خود را با نتیجه‌ی سه بر یک از پیش رو بردارد و خود را به عنوان نخستین تیم صعودکننده به لیگ دسته اول آران و بیدگل مطرح کند.

دیگر بازی هفته پایانی رقابت‌های لیگ دسته دو را نیز ستارگان محمدآباد با پیروزی پشت سر گذاشت تا دومین بلیت لیگ دسته اول را به نام خود  ثبت کند. در این مسابقه که امروز برگزار شد، نماینده محمدآباد با سه گل جوانان متحد را شکست داد.

بدین ترتیب فصل داغ فوتبال آران و بیدگل که ۲۱ مردادماه با بازی افتتاحیه لیگ دسته اول بین تیم‌های فجر و شاهین آغاز شده بود، امروز با دیدار ستارگان محمدآباد و جوانان متحد به پایان رسید.

این در حالی است که امسال برای نخستین بار علاوه بر لیگ دسته اول، دوم و سوم، لیگ جوانان شهرستان نیز برگزار شد. ضمن این که حضور تیم خانه هنرمندان در لیگ دسته سه کشوری نیز تنور رقابت‌های فوتبال فصل ۹۵ آران و بیدگل را داغ تر می‌کرد.

telegram

Go to TOP