خطب شکن

343312_237

در مراسم پیش از ظهر امروز صورت گرفت:

تودیع و معارفه مدیر امور برق آران و بیدگل/ آقامحمدی رفت، رجبی آمد

مراسم معارفه مدیر جدید امور برق آران و بیدگل پیش از ظهر امروز در سالن همایش‌های چهار دی فرمانداری شهرستان برگزار شد.

کدخبر: 40223
۲۲/۱۰/۱۳۹۵ @ ۱۴:۴۷

به گزارش خطب شکن [1]، مراسم معارفه مدیر جدید و تودیع سرپرست سابق و مدیر اسبق امور برق آران و بیدگل پیش از ظهر امروز در سالن همایش های چهار دی فرمانداری شهرستان برگزار شد.

نیاز شهرستان به پست ۶۳ کیلو ولت جدید

فرماندار آران و بیدگل در این مراسم با تشکر از زحمات سرپرست سابق شرکت منطقه ای توزیع برق آران و بیدگل اظهار کرد: در حال حاضر خصوصا در روستاها و شهرهای تابعه مشکلاتی در خطوط انتقال برق وجود دارد.

ابوالفضل معینی نژاد این مشکلات را ناشی از پیشرفت صنعتی شهرستان دانست و تصریح کرد: با توجه به ظرفیت های صنعتی آران و بیدگل و گسترش صنایع، بسیاری از این مشکلات به صورت طبیعی ایجاد می شود.

فرماندار شهرستان تاسیس پست ۶۳ کیلو ولت شهرستان را موضوعی مهم و شایسته توجه ویژه عنوان کرد و گفت: با توجه به روند رو به رشد و صنعتی شدن منطقه که به پر بودن اکثر پست های شهرستان کاشان منجر شده است، شهرستان نیاز جدی به پست جدید دارد.

وی با بیان این که شهرستان علی رغم تمام مشکلات برای تامین مالی تاسیس این پست متعهد شده است خاطرنشان کرد: وسایل و تجهیزات مورد نیاز ایجاد این پست قبلا خریداری شده و در مرکز استان نگهداری می شود و صاحبان صنایع نیز بخشی از هزینه های تاسیس پست ۶۳ کیلو ولت را عهده دار شده‌اند، با این حال هنوز اقدامی برای ایجاد این پست صورت نگرفته است.

معینی نژاد به لزوم تغییر تعرفه برق شهرستان نیز اشاره کرد و ادامه داد: این مسأله یکی از موضوعاتی است که از سوی دکتر ساداتی نژاد نیز مورد توجه واقع شده و مسلما توجه مسئولان استانی و کشوری را می طلبد.

خدمات صنعت برق توسعه صنعتی منطقه را سرعت می بخشد

معاون هماهنگی نظارت بر توزیع شرکت توانیر نیز در این نشست صنعت برق را زیرساخت زیرساخت ها توصیف کرد و گفت: اگر ضعفی در صنعت برق وجود داشته باشد لطمه های قابل توجهی در پیشرفت و توسعه کشور مشاهده خواهد شد.

محمود رضا حقی فام انتقال آران و بیدگل از اقتصاد کشاورزی به اقتصاد صنعتی را یادآور شد و خاطرنشان کرد: با توجه به مسیری که آران و بیدگل در پیشرفت صنعتی طی می کند، هر چه صنعت برق خدمات بیشتری ارائه کند، توسعه صنعتی منطقه سریع تر خواهد شد.

وی با بیان این که شرکت توانیر آماده ارائه خدمات به منطقه است اظهار کرد: شرکت توانیر طرح های ویژه ای را برای حمایت از تولید در سطح کشور در دستور کار قرار داده است که با اجرای آن امیدواریم گام های موثری در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی برداشته شود.

معاون هماهنگی نظارت بر توزیع شرکت توانیر به طرح های شرکت توانیر برای حمایت از تولید در شمال استان اصفهان با توجه به گستردگی صنایع و رشد تولید در این منطقه اشاره کرد و افزود: هدف اصلی شرکت توانیر تولید برق مطمئن و ارائه خدماتی است که رضایت مردم را به دنبال داشته باشد.

پذیرش ۲۵۰۰ مشترک جدید در ۱۴ ماه گذشته

مدیر اسبق امور برق شهرستان به ارائه گزارشی از عملکرد ۱۴ ماهه‌ی خود در این سمت پرداخت و بیان کرد: ایجاد ۲۰ کیلومتر خط انتقال فشار قوی، احداث و نگهداری از ۱۲ کیلومتر کابل خودنگهدار که از جمله سیاست های شرکت توانیر محسوب می شود و همکاری برای به‌سازی روشنایی معابر با همکاری شهرداری ها و دهیاری ها از جمله مهم ترین فعالیت های این شرکت در دوره اخیر به شمار می آید.

امیر آقامحمدی اعتبار تخصیص یافته به امور برق آران و بیدگل را ۲۵ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: این اعتبارات به صورت کامل جذب شد که ۳ میلیارد ریال آن از محل تملک دارایی های سرمایه ای اختصاص یافته است.

وی پذیرش ۲۵۰۰ مشترک جدید را نیز یادآور شد و تاکید کرد: علی رغم مشکلات تامین برق منطقه، حدود شش مگاوات برق جدید به خطوط توزیع شهرستان تزریق شد.

آقامحمدی با اشاره به جذب پنج میلیارد ریال مشارکت مردمی برای احداث شبکه اذعان کرد: سعی امور برق شهرستان تامین حداکثر رضایتمندی در مردم شهرستان بود که امیدواریم با وجود کمبودهایی که وجود داشته است، میسر شده باشد.

گفتنی است در این مراسم با تشکر از زحمات امیر رضا آقا محمدی مدیر اسبق امور برق شهرستان و مهدی وحیدی سرپرست سابق این اداره، حمیدرضا رجبی به عنوان مدیر جدید امور برق آران و بیدگل منصوب شد.


[1] خطب شکن: http://khatabshekan.ir/