چاپ خبــر
با هشیاری نیروی انتظامی آران و بیدگل؛

آدم ربایی ۴۰۰ میلیونی ناکام ماند/ دستگیری دو گروگانگیر در کمتر از ۱۲ ساعت+ جزئیات

جریان گروگان گیری که شامگاه دیروز آغاز شده بود، با هشیاری پلیس آگاهی آران و بیدگل کشف و عاملان این کار دستگیر شدند.

به گزارش خطب شکن، جریان آدم ربایی که شامگاه دیروز آغاز شده بود، با هشیاری پلیس آگاهی آران و بیدگل کشف و عاملان این کار دستگیر شدند.

فرماندهی انتظامی آران و بیدگل ضمن اعلام این خبر اضافه کرد: حادثه در ساعت ۱۸ و ۴۰ دقیقه روز دوشنبه به پلیس انتظامی شهرستان اطلاع داده شد.

در جریان این آدم ربایی یک دختربچه ۱۰ ساله ربوده شده است و گروگانگیران برای آزادی وی درخواست ۴۰۰ میلیون تومان وجه نقد کرده‌اند.

سرهنگ مسعود سپهوند با بیان این که به محض تماس با پدر دختر برای گرفتن وجه نقد موضوع در دستور کار پلیس آگاهی آران و بیدگل قرار گرفته است تصریح کرد: بعد از این تماس تیم عملیاتی نیروی انتظامی شهرستان آران و بیدگل در کمتر از ۱۲ ساعت افراد گروگان‌گیر را شناسایی و دستگیر و متهمان به جرم خود اعتراف کردند.

جزئیات بیشتر از حادثه

گفته می‌شود عامل اصلی آدم ربایی یکی از دوستان خانوادگی خانواده‌ی این دختربچه بوده است. عامل اصلی گروگانگیری هنگام خروج دختر از مدرسه، در مسیر بازگشت به منزل، وی را برای سوار شدن به اتومبیل خود دعوت کرده و دختربچه به دلیل آشنایی با فرد گروگانگیر سوار ماشین او شده است.

پس از آن گروگان به یکی از دشت‌های کشاورزی اطراف شهر برده و زندانی شده است. پس از تماس گروگانگیر با پدر دختر بچه، پلیس آگاهی از طریق ردیابی تلفن همراه او موفق به شناسایی وی شده و با یورش به منزل گروگانگیر او را دستگیر کرده است.

عامل اصلی آدم ربایی پس از دستگیری علی رغم مقاومت در برابر بازجویی‌ها، در نهایت به مکان زندانی شدن کودک اعتراف کرده و گروگان در سلامت کامل به خانواده تحویل داده شده است.

بر اساس شنیده ها فشار اقتصادی ناشی از ورشکستگی انگیزه عامل اصلی آدم ربایی برای ارتکاب این جرم به شمار می رود.

telegram

  1. Atefeh گفته:

    خب عاقبت چی میشه؟؟؟
    امکان آزاد شدنش هست ؟چی براش پیش میاد

Go to TOP