چاپ خبــر
در پایان جشنواره «ایران ساخت» مشخص شد:

«پازل» کارگردان جوان آران و بیدگلی در جشنواره ایران‌ساخت صاحب رتبه برتر شد

در آیین اختتامیه جشنواره ایران‌ساخت از کارگردان جوان آران و بیدگلی به خاطر ساخت مستند «پازل» تقدیر شد.

به گزارش خطب شکن، کارگردان جوان آران و بیدگلی که شب گذشته در آیین اختتامیه جشنواره ایران ساخت به عنوان رتبه برتر معرفی شد گفت: این موفقیت به خاطر ساخت مستند پازل به دست آمد که از سوی شبکه افق سیما و در مورد توانمندی‌های داخلی در فناوری‌های مختلف ساخته شده بود.

روح الله رحیمی نصرآبادی در مورد این جشنواره اضافه کرد: جشنواره ملی فرهنگی، هنری «ایران ساخت» با شعار «فناوری ایرانی = کسب و کار ایرانی» از روز پنجشنبه ۱۶ دی ماه، با هدف جریان سازی از تولید داخل و اقتصاد دانش بنیان، در تهران آغاز به کار کرده بود.

کارگردان مستند پازل تولید محتوا برای فضای مجازی، مرتبط با چرخه تجاری سازی، کارآفرینی و اقتصاد دانش بنیان، حمایت از خدمات و تولیدات دانش بنیان ساخت ایران، ساماندهی واردات بی رویه و ارج نهادن به کالاها و محصولات ایرانی با کیفیت و کمک به برجسته سازی (نشان تجاری) کالاهای مرغوب ایرانی را از دیگر اهداف این جشنواره عنوان کرد و افزود:  مستند پازل تاکنون در سه سری ساخته شده و هدف اصلی آن معرفی بومی سازی فناوری‌های مختلف توسط دانشمندان جوان کشورمان است.

بر اساس اعلام رحیمی نصرآبادی این مجموعه توانست علاوه بر دریافت تندیس جشنواره و دیپلم افتخار، وعده حمایت از تولید سری بعد را نیز به دست آورد.

به گفته این کارگردان جوان آران و بیدگلی در این مراسم عنوان شد که مجموعه «پازل» توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری رصد و از سوی این معاونت مفید توصیف شده است.

telegram

  1. انجمن توسعه سفیدشهر گفته:

    تبریک به جوان موفق نصرآبادی

    انجمن توسعه سفیدشهر
    نصرآبادیهای مقیم تهران

Go to TOP