چاپ خبــر
در مراسمی با حضور پیشکسوتان باشگاه صورت گرفت:

جشن پنجاهمین سال تاسیس باشگاه شهید رضایی سفیدشهر/ تصاویر

جشن پنجاهمین سال تاسیس باشگاه شهید رضایی (استقلال) نصرآباد در سالن اجتماعات شهید رضایی سفیدشهر برگزار شد.

به گزارش خطب شکن، جشن پنجاهمین سال تاسیس باشگاه شهید رضایی سفیدشهر برگزار شد.

در ابتدای این مراسم که با حضور نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان، مسئولان هیئات فوتبال کاشان و آران و بیدگل، پیشکسوتان و فوتبال و بازیکنان تیم شهیدرضایی برگزار شد، دکتر کوهی جامعه شناس و از پیشکسوتان این باشگاه به بیان تاریخچه ای از افتخارات و سوابق این تیم پرداخت.

شور جوانان سال های نه چندان دور فراموش نشدنی است
سپس سردار محمد رضایی برادر شهید رضایی و از مسئولان این باشگاه ضمن بیان اثرات بی شمار ورزش در جلوگیری از ورزش، خواستار توجه بیش از پیش مدیران منطقه به امر ورزش شد.
سردار رضایی شور و شوق جوانان ورزشکار به خصوص در گذشته های نه چندان دور را فراموش ناشدنی عنوان کرد و از بازیکنان و جوانان خواست تا با اهتمام به ورزش و الگوگیری عملی از سیره شهدای ورزشکار، مسیر پرافتخار آنها را ادامه دهند.

هزینه در ورزش در حکم سرمایه گذاری است
در ادامه این مراسم دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل، یکی از نقاط ضعف نظام سلامت کشور به خصوص طرح تحول سلامت را در نظر کارشناسان، اهمیت کم به مسأله پیشگیری به جای درمان دانست و اظهار داشت: یکی از اساسی ترین مسائل در پیشگیری از بیماری ها، امر ورزش است و هرچه در این راه هزینه شود، سرمایه گذاری صورت گرفته است.
ساداتی نژاد از راه اندازی موسسه حمایت از ورزشکاران در کاشان خبر داد و از مسئولین آران و بیدگل نیز خواست تا در شهرستان نیز پیگیر این امر باشند.
نماینده مردم به مسئولین و ورزشکاران سفیدشهر پیشنهاد پیگیری جهت تأسیس یک زورخانه را داد.

تقدیر از خانواده شهدای ورزشکار و پیشکسوتان باشگاه، نمایش طنز، پخش کلیپ، برش کیک و طنز هوادار از جمله برنامه های دیگر این مراسم بود.

telegram

Go to TOP