چاپ خبــر
سخنگوی شورای شهر:

هم‌اندیشی پیرامون آسیب‌های اجتماعی/ در شورای چهارم اختیارات شهرداری‌ها گسترده‌تر شده است

احمدرضا سعیدی گفت: برای تسریع ارتباط مردم و شهرداری‌ها، در شورای چهارم حوزه اختیارات نواحی شهرداری بسیار گسترده شده است.

به گزارش خطب شکن، سخنگوی شورای شهر آران و بیدگل با بیان این که عصر دیروز جلسه‌ای با حضور مسئولان فرمانداری و دادستان شهرستان در محل این شورا برگزار شد اظهار کرد: برخی از مشکلات شهر مانند مساله سند زمین‌های شهرک هلال و مالکیت زمین‌های نیروی انتظامی جز با تعامل تمام مسئولان مربوط حل نمی شود.

احمدرضا سعیدی با اشاره به این که در این جلسه ضرورت اقدامات سریع و اصولی در خصوص مسائلی از جمله مرنجاب، نقشه جامع شهری و دریاچه نمک مورد بررسی قرار گرفت تصریح کرد: هم اندیشی در خصوص آسیب‌های اجتماعی به عنوان یکی از مهم ترین مشکلات موجود که حل آن نیازمند اطلاع رسانی و بسیج عمومی تمام ظرفیت‌هاست، از دیگر موضوعات این نشست بود.

سخنگوی شورای شهر فضای حاکم بر شورا را مبتنی بر عقلانیت خواند و اضافه کرد: شفاف سازی امور مختلف، از ابتدای فعالیت شورای چهارم در دستور کار آن بوده است.

وی انتشار صورت جلسات شورای اسلامی آران و بیدگل در تارنمای آن را گامی در راستای شفاف سازی عملکرد شورا توصیف کرد و گفت: برای تسریع در ارتباط مردم و شهرداری‌ها در شورای چهارم حوزه اختیارات نواحی شهرداری بسیار گسترده شده است.

سعیدی حرکت بر اساس قانون را یکی دیگر از اصول فعالیت شورای چهارم عنوان کرد و افزود: تمام سعی ما بر این بوده تا با حرکت بر اساس قانون، حداقل مشکل جدیدی به مشکلات شهر افزوده نشود.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP