چاپ خبــر
با اکران فیلم‌های منتخب؛

روشنی فانوس جشنواره عمار به آران و بیدگل رسید

فیلم‌های برگزیده هفتمین جشنواره مردمی عمار در آران و بیدگل به نمایش در می‌آید.

به گزارش خطب شکن، فیلم های برگزیده هفتمین جشنواره مردمی عمار، چهارشنبه شب در حسینیه علی اکبر(ع) هیأت شهدای گمنام به نمایش در می آید.

مسئول اجرایی هیأت شهدای گمنام با اعلام این خبر اظهار کرد: جشنواره عمار یک جشنواره مردمی و پدیده ای فرخنده در عرصه‌ی فرهنگی کشور است که باید نیروهای فرهنگی و انقلابی برای برگزاری هر چه بهتر آن کوشش کنند.

بر اساس اعلام سید مهدی طباطبایی فیلم های انتخاب شده هفتمین دوره جشنواره مردمی عمار در بخش های سیاسی اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و ویژه به نمایش در خواهند آمد.

فیلم پویانمایی معصومیت از دست رفته (انیمیشن) و فیلم داستانی لکه که با موضوع حوادث فتنه ۸۸ ساخته شده اند در بخش سیاسی اجتماعی و مستند راز مزار که نگاهی آسیب شناسانه به جریان نوسازی گلزار شهدا در سراسر کشور دارد در بخش فرهنگی نمایش داده می شود.

طباطبایی ساخت فیلم هایی در موضوعات اقتصادی مقاومتی را یکی از برجستگی های جشنواره عمار خواند و اضافه کرد: پخش چند فیلم کوتاه برگزیده این دوره در موضوع اقتصاد مقاومتی از دیگر برنامه های این اکران مردمی است، همچنین چند اثر پویانمایی برای کودکان و نوجوانان نیز در بخش ویژه اکران می شود.

گفتنی است ساعت شروع اکران فیلم ها ۱۹:۴۵ عنوان شده است.

telegram

 1. آقا مجتبی گفته:

  سلام
  لازمه به بچه های هیات شهدای گمنام خدا قوت بگم.
  در روزگاری که ارزش ها رو به فراموشی است و وضع سینمای ما بسیار افتضاح است، سخن گفتن از ارزش ها در فیلم ها و اکران آن ها در فضای آشفته فرهنگی شهرستان، نشان از این دارد که هنوز عده ای هستند که دغدغه ی دین داشته باشند و ارزش های دینی برایشان مهم باشد.

  خدا خیرشون بده بچه های هیات شهدای گمنام را

 2. سلمان صدر گفته:

  سلام وخدا قوت خدمت دوستان ارزشی در هیئت انقلابی شهدای گمنام
  درود بر همت وتلاش شما

Go to TOP