چاپ خبــر
رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل:

مسئولان استانی از طرح‌های راه سازی شهرستان دیدن کردند/ حل مشکلات فاز اول و دوم جاده گرمسار

مجتبی آراسته گفت: دیروز با حضور مسئولان ادارات کل راه و شهرسازی و منابع طبیعی اصفهان، مشکلات طرح‌های راهسازی شهرستان در حوزه منابع طبیعی و معادن بررسی شد.

به گزارش خطب شکن، رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل با برشمردن برخی مشکلات حوزه راه شهرستان اظهار کرد: دیروز با حضور مسئولان ادارات کل راه و شهرسازی و منابع طبیعی اصفهان، مشکلات طرح‌های راهسازی شهرستان در حوزه منابع طبیعی و معادن بررسی شد.

مجتبی آراسته اضافه کرد: در جریان احداث چند طرح راه سازی مشکلات متعددی در حوزه منابع طبیعی وجود داشت که در بازدید دیروز بررسی و در مواردی حل شد.

وی بازدید مسئولان از طرح‌های کنارگذر کاشان و آران و بیدگل، محور گرمسار، محور سفیدشهر- کاشان و حسین آباد- قاسم اباد را یادآور شد و تصریح کرد: مشکلات محور گرمسار در فاز اول و دوم، محور حسین آباد کاغذی و باند دوم روستای فخره به سه راهی شهریاری در خصوص برداشت معادن قرضه  از جمله موضوعاتی بود که بررسی‌هایی در مورد آن‌ها صورت گرفت.

آراسته مسأله آزادسازی اراضی کنارگذر آران و بیدگل را مهم دانست و تاکید کرد: برای تسریع در انجام طرح‌ها، شورای اسلامی و شهرداری محترم سفیدشهر باید آزادسازی عرصه‌های مربوط به اجرای آن‌ها را در اولویت قرار دهند.

رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل در پایان افزود: تعامل درست و اصولی دستگاه‌های اجرایی برای انجام طرح‌های مختلف علاوه بر تسریع فعالیت‌ها از هدر رفتن زمان و امکانات نیز جلوگیری می‌کند.

telegram

  1. ناشناس گفته:

    سلام اقای مهندس از پیگیری حضرتعای و دیگر مسئولین شهرستان و استان تشکر مینمایم.

  2. شوت گفته:

    خوب برا بر خورد با مغر ضان و قانون شکنان این طرحها چرا به قوه قضا ارحا نمیکنند

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP