چاپ خبــر
شنبه شب رخ داد:

یک خانواده آران و بیدگلی قربانی قاتل خاموش شدند

یک خانواده سه نفره در آران و بیدگل به علت گاز گرفتگی احتمالی جان خود را از دست دادند.

به گزارش خطب شکن، رئیس مرکز فوریت های پزشکی آران و بیدگل از مرگ اعضای یک خانواده به علت گاز گرفتگی خبر داد.

به گفته علی قربانیان این حادثه ساعاتی پیش در محله‌ی عباس‌آباد آران و بیدگل اتفاق افتاده است و در آن مرد ۴۷ ساله، خانم ۳۵ ساله و دختر‌بچه هفت ساله خانواده جان خود را از دست داده‌اند.

این حادثه حوالی ساعت ۲۱ شامگاه امروز (شنبه) به اورژانس  آران و بیدگل اطلاع ‌رسانی شده است. با وجود آن که گمانه زنی های اولیه مسدود شدن دودکش آبگرمکن و نشت منواکسید کربن به فضای منزل را به عنوان علت این حادثه تلخ معرفی کرده، هم اکنون بررسی های بیشتر در این مورد در جریان است.

هر ساله در فصل سرما خبرهای متاثر‌کننده‌ای از فوت شهروندان بر اثر بی‌توجهی به رعایت اصول ایمنی در نصب و استفاده وسایل گرمایشی و انتشار گاز منو اکسید ‌کربن ناشی از سوختن ناقص وسایل گرمایشی منتشر می‌شود.

پیش از این معاون آتش‌نشانی آران و بیدگل در گفت و گو با خطب شکن در مورد رعایت نکات ایمنی برای جلوگیری از بروز گازگرفتگی هشدار داده و از آمادگی آتش نشانی برای هر گونه آموزش‌ به مردم در این زمینه خبر داده بود. (خبر)

telegram

  1. آرانزی گفته:

    شهرداری و آتش نشانی و هلال احمر با همکاری دانشجویان بهداشت و مهندسی برنامه ای برای کمک های انسان دوستانه از اوائل آبان تا عید نوروز به خانه ها سرکشی کنند اینگونه خطر ها دیگر رخ نخواهد داد

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP