چاپ خبــر
فرماندار آران و بیدگل:

استفاده بی‌سابقه کارگران شهرستان از بیمه بیکاری در سال ۹۵/ این آمار تاسف بار است

ابوالفضل معینی نژاد استفاده از بیمه بیکاری در آران و بیدگل در سال جاری را در ۱۰ سال گذشته بی سابقه توصیف کرد و ادامه داد: با توجه به ظرفیت‌های صنعتی شهرستان این واقعیت تاسف بار است.

به گزارش خطب شکن، فرماندار آران و بیدگل با بیان این که آران و بیدگل می‌تواند الگویی در اقتصاد مقاومتی باشد اظهار کرد: علی رغم تمام مشکلات و تحریم‌هایی که از سوی غرب بر ایران وارد شد، آران و بیدگل با زحمات صاحبان صنایع و کارآفرینان کمترین نرخ بیکاری در استان را دارا بوده است.

ابوالفضل معینی نژاد نرخ بیکاری را حدود پنج درصد اعلام و اضافه کرد: این واقعیت به این معنی نیست که صنعت آران و بیدگل بدون مشکل است.

فرماندار حضور همیشگی صاحبان صنایع آران و بیدگل در جمع برگزیدگان کشوری را یادآور شد و عنوان کرد: در سال ۹۴ از شش صادرکننده نمونه کشوری یک نفر و از ۲۲ صادرکننده نمونه استانی چهار نفر از آران و بیدگل بودند.

معینی نژاد به ظرفیت‌های اقتصادی آران و بیدگل اشاره کرد و گفت: آران و بیدگل نزدیک ۱۰۰ میلیون دلار صادرات غیر نفتی داشته است که البته ظرفیت آن بسیار بیشتر از این‌هاست و در صورت رفع مشکلات می‌تواند از این رقم هم فراتر رود.

وی استفاده از بیمه بیکاری در آران و بیدگل در سال جاری را در ۱۰ سال گذشته بی سابقه توصیف کرد و بدون اشاره به میزان دقیق این آمار ادامه داد: با توجه به ظرفیت‌های صنعتی شهرستان این واقعیت تاسف بار است.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP