چاپ خبــر
با اعلام اسامی آثار بخش مسابقه جشنواره عمار مشخص شد:

راهیابی دو اثر کارگردان آران و بیدگلی به بخش مسابقه جشنواره عمار

پنجشنبه شب اسامی نهایی آثار بخش مسابقه‌ی ششمین جشنواره‌ی مردمی فیلم عمار اعلام شد که در آن، نام دو اثر از کارگردان جوان آران و بیدگلی به چشم می‌خورد.

به گزارش خطب شکن، پنجشنبه شب اسامی نهایی آثار بخش مسابقه‌ی ششمین جشنواره‌ی مردمی فیلم عمار اعلام شد که در بین آن، نام دو اثر از کارگردان جوان آران و بیدگلی به چشم می‌خورد.

مستند کوتاه «بُرد، بُرد، بُرد» با موضوع نقد درون گفتمانی ناکارآمدی دستگاه‌ها به کارگردانی مشترک علی طادی و محمد مهدی فکریان و تهیه کنندگی علی طادی ساخته شده است. این مستند در مدت زمان ۳ دقیقه گردآوری شده و در آن مردم نظر خود را درمورد دستاوردهای برجام در دوران پسابرجام بیان می‌کنند.

مستند کوتاه «من و توافق یهویی» دیگر اثر این هنرمند جوان در جشنواره عمار امسال است که آن را به همراه علی طادی کارگردانی کرده است. این مستند شش دقیقه‌ای به مقایسه نظر و رفتار مردم (که عموماً از قشر مرفه هستند) در روز امضای توافق هسته‌ای ایران و کشور‌های ۵+۱ و شش ماه بعد از آن می‌پردازد.

همچنین تدوین مستند نیمه بلند «ایستادگی در آسمان» که به موضوع بیداری اسلامی می‌پردازد، بر عهده فکریان بوده است.

فکریان سال گذشته نیز با نماهنگ «آغوش امن» به خوانندگی رضا صادقی است که بر شعری از یاحا کاشانی اجرا شده است در جشنواره فیلم مردمی عمار حضور یافته بود. نماهنگ «آغوش امن» اولین اثر سفیرفیلم در حوزه نماهنگ بود که پیش از این نیز در جشنواره‌ی نگاه رضوی نامزد دریافت جایزه‌ی بهترین نماهنگ شده بود. (برای مشاهده و دانلود این نماهنگ می‌توانید اینجا را ببینید.)

همچنین محمدمهدی فکریان در جشنواره‌ی چهارم با مستند «آیه‌های زمینی» و در جشنواره‌ی ششم فیلم عمار با دو کار «الف لام میم» و «به استقبال پدر» در جشنواره حضور داشته است.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP