چاپ خبــر
با حضور مسئولان شرکت آب و فاضلاب؛

کلنگ احداث اداره آبفا سفیدشهر به زمین زده شد

با حضور مسئولان شرکت آب و فاضلاب و جمعی از اهالی سفیدشهر، کلنگ اداره آبفای سفیدشهر به زمین زده شد.

خطب شکن، گروه خبری انتظار سفیدشهر: پیش از ظهر امروز کلنگ احداث ساختمان اداره آبفا سفیدشهر با حضور مسئولان این اداره به زمین زده شد.

احداث ساختمان با زیربنای ۳۸۰ متر مربع

رئیس شورای شهر سفیدشهر در ابتدای این مراسم کلنگ زنی توضیحاتی در مورد احداث این ساختمان ارائه کرد.

محمدرضا کریمی در این خصوص گفت: ساختمان اداره آبفا سفیدشهر در مساحت ۶۰۰ متر مربع با زیربنای ۳۸۰ متر مربع در دو طبقه در شهرک باقری، واقع در بلوار ملامحمد نصرآبادی احداث می‌شود و شامل اتاق سرور، انبار، تله متری، سالن اجتماعات و مدیریت خواهد بود.

دومین ایستگاه تصفیه آب شهرستان

رئیس شرکت آب و فاضلاب کاشان در این مراسم با بیان این که خدمت رسانی به مردم از مهم ترین اولویت‌های این اداره است اظهار کرد: سفیدشهر در بین مناطق اطراف کمترین میانگین مصرف آب را در اختیار دارد، با این حال هنوز میزان مصرف آن بیش از دو برابر استاندارد جهانی است.

محمدرضا اسدی موضوع تبصره سه در آب بهای مصرفی مشترکان را یادآور شد و اضافه کرد: این قانون به منظور کمک به شوراهای اسلامی برای ارائه خدمات بیشتر به مشترکان به تصویب رسیده است.

وی به تفاوت هزینه‌های آبفا و آب بهای دریافتی از مشترکان اشاره کرد و در مورد احداث ایستگاه تصفیه آب سفیدشهر گفت: این ایستگاه دومین ایستگاه تصفیه آب شهرستان است که با تلاش مردم در سال ۹۶ به بهره برداری خواهد رسید.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP