چاپ خبــر
معاون خدمات شهری شهرداری آران و بیدگل:

تجهیز آتش نشانی آران و بیدگل با توجه به فعالیت شهرک‌های صنعتی شهرستان ضروری است

محمدرضا اکرمیان به فعالیت شهرک‌های صنعتی بزرگ در شهرستان اشاره کرد و گفت: ارتقای سطح خدمات مربوط به آتش نشانی با تجهیز سخت افزاری و آموزش نیروهای آن با توجه به فعالیت‌های صنعتی گسترده و نیاز به آمادگی برای مقابله با خطرات احتمالی ضرورت دارد.

به گزارش خطب شکن، معاون خدمات شهری شهرداری آران و بیدگل با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزش آتش نشانان داوطلب در شهرستان تصریح کرد: هدف اصلی برگزاری این دوره‌ها آموزش افراد برای آمادگی در شرایط بحرانی است.

محمدرضا اکرمیان با بیان این که در مواردی که نیروهای اصلی آتش نشانی دچار سانحه می‌شوند آتش نشانان داوطلب به عنوان جایگزین وارد عمل خواهند شد اذعان کرد: استقبال خوبی از سوی علاقمندان برای شرکت در دوره‌های آموزش آتش نشان داوطلب صورت گرفت.

وی نیاز شهرستان به آموزش‌های لازم برای مقابله با حوادث طبیعی را یادآور شد و خاطرنشان کرد: افزایش آگاهی و آموزش مهارت‌های لازم برای آمادگی در شرایط بحرانی بسیار ضروری است.

اکرمیان کمبود نیروهای زبده و آموزش دیده را اصلی ترین مشکل آتش نشانی آران و بیدگل خواند و اضافه کرد: در کنار این مشکل در دسترس نبودن امکانات سخت افزاری نیز مشکلاتی را ایجاد می‌کند.

شهردار سابق ناحیه یک شهرداری آران و بیدگل به فعالیت شهرک‌های صنعتی بزرگ در شهرستان اشاره کرد و گفت: ارتقای سطح خدمات مربوط به آتش نشانی با تجهیز سخت افزاری و آموزش نیروهای آن با توجه به فعالیت‌های صنعتی گسترده و نیاز به آمادگی برای مقابله با خطرات احتمالی ضرورت دارد.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP