چاپ خبــر
مرتضی فرمانیان
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل:

گردنکشی سران فتنه در برابر قانون دشمن را به براندازی نظام امیدوار کرد/ دشمن هرگز از توطئه دست نمی‌کشد

سرهنگ مرتضی فرمانیان امیدواری دشمن به براندازی نظام را نتیجه گردن کشی سران فتنه در برابر قانون عنوان کرد و ادامه داد: باید دانست که دشمنان نظام و انقلاب لحظه‌ای دست از توطئه بر نخواهند داشت.

به گزارش خطب شکن، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل نهم دی ماه ۸۸ را برگ زرینی از دفتر پر افتخار و سراسر عزت تاریخ کشور ایران اسلامی عنوان کرد و گفت: پیام ولایت مداری ملت بسیجی و قدرشناس ایران در این روز به گوش جهانیان رسید و مردم بصیر و انقلابی با حضور پر شکوه و یکپارچه‌ی خود نشان دادند توطئه‌ها و نقشه‌های استکبار جهانی و نوکران دست آموز او نخواهد توانست در ادامه راه شهدا و امام شهیدان خلل ایجاد کنند.

سرهنگ مرتضی فرمانیان به بروز انواع قانون شکنی‌ها، بی اخلاقی‌ها و فتنه گری‌ها پس از حماسه انتخابات سال ۸۸ اشاره کرد و افزود: این فتنه گری‌ها و بی بصیرتی‌ها تا آن جا پیش رفت که حرمت عزای عاشورای حسینی شکسته شد و یک بار دیگر صدا سوت و کف عده‌ای در عزای سیدالشهدا(ع) به گوش رسید.

وی هشیاری مردم در مورد این توطئه را یادآور شد و اظهار کرد: تاسوعا و عاشورای حسینی چیزی نبود که مردم بتوانند از آن چشم بپوشند، زیرا موجودیت و هویت ایران و ایرانی از قیام خونین ابا عبدالله حسین(ع)مایه می‌گیرد، از این رو پس از این اهانت بغض در گلو مانده ملت مسلمان ایران شکست و نیجه اش  خلق حماسه‌ای عظیم و با شکوه در روز نهم دی ماه بود.

فرمانیان ۹ دی را یادآور تجدید میثاق امت اسلامی ایران دانست و تاکید کرد: حماسه این روز حاصل ژرفای بصیرت و آگاهی ملت ایران و منبعث از فرهنگ عاشورا و حمیت مذهبی است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل امیدواری دشمن به براندازی نظام را نتیجه گردن کشی سران فتنه در برابر قانون عنوان کرد و ادامه داد: باید دانست که دشمنان نظام و انقلاب لحظه‌ای دست از دشمنی بر نخواهند داشت، از این رو باید با بصیرت و درک انقلابی، حوادث و اتفاقات  و حضوری مداوم و گسترده با نگاه به سرچشمه معارف ولایت و رهبری راه را همچون گذشته گم نکنیم تا کشتی نجات ملت‌ها با گذر از طوفان‌ها و موج‌های خطرناک به ناخدای اصلی آن، حضرت بقیه الله الاعظم بسپاریم.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP