چاپ خبــر
با لغو بازی امروز؛

هفته سوم دور دوم لیگ دسته دو پایان یافت/ رقابت نزدیک سه تیم شش امتیازی برای دو سهمیه لیگ یک

هفته دوم دور سوم رقابت‌های لیگ دسته دو فوتبال آران و بیدگل پایان یافت.

به گزارش خطب شکن، هفته سوم مرحله دوم بازی‌های لیگ دسته دوم فوتبال آران و بیدگل با لغو دیدار عصر امروز (شنبه) به پایان رسید.

در بازی نخست این هفته لیگ دسته دو که چهارشنبه گذشته بین دو تیم کارگران چهارسوق و جوانان متحد برگزار شد، تیم متحد توانست حریف خود را با دو گل از پیش رو بردارد.

دیگر بازی این مرحله از رقابت‌ها بین ستارگاه محمدآباد و ستارگان کارگران برگزار شد که جدال دو تیم صدرنشین گروه‌های دور مقدماتی در نهایت با یک گل به سود نماینده محمدآباد به پایان رسید.

بازی پایانی این هفته نیز قرار بود عصر امروز بین وحدت جوانان و همایش کویر برگزار شود که به دلیل انصراف وحدت جوانان، نتیجه آن سه بر صفر به سود همایش کویر اعلام شد.

بدین ترتیب ستارگان کارگران، همایش کویر و ستارگان محمدآباد با کسب دو پیروزی در سه بازی این مرحله اصلی ترین رقیبان کسب دو سهمیه لیگ دسته اول فصل بعد هستند.

بدین ترتیب در بازی‌های این هفته این نتایج به دست آمد:

چهارشنبه، اول دی ماه، ساعت ۱۴: کارگران چهارسوق ۰ – ۲ جوانان متحد

جمعه، سوم دی ماه، ساعت ۱۴: ستارگان محمدآباد ۱ – ۰ ستارگان کارگران

شنبه، چهارم دی ماه، ساعت ۱۲: همایش کویر ۳ – ۰ وحدت جوانان

بازی‌های لیگ دسته دو امسال با حضور ۱۰ تیم در دو گروه ۵ تیمی آغاز شد که تیم‌های ستارگان بخش کویرات، پدیده سبز، همایش کویر، جوانان متحد بیدگل و جوانان هلال در گروه یک و تیم‌های وحدت جوانان، کارگران چهارسوق، ستارگان کارگران، فاتح خیبر و اتحاد دهنو در گروه دوم به رقابت پرداختند و در نهایت شش تیم کارگران چهارسوق، همایش کویر، ستارگان محمدآباد، ستارگان کارگران، جوانان متحد و وحدت جوانان به دور دوم راه پیدا کردند.

قرار است دو تیم برتر این رقابت‌ها جواز حضور در فصل بعد رقابت‌های لیگ دسته یک را کسب کنند.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP