چاپ خبــر
امام جمعه‌ی آران و بیدگل:

شهید الگوی بشریت است/ آران و بیدگل به تقدیم بیش از ۸۰۰ شهید به انقلاب افتخار می‌کند

آیت الله موسوی شهید را تجسم کامل مکتب تشیع و الگو و معیاری برای همه بشریت دانست و تاکید کرد: آران و بیدگل به تقدیم بیش از ۸۰۰ شهید به انقلاب اسلامی افتخار می‌کند.

به گزارش خطب شکن، امام جمعه آران و بیدگل حضور و حماسه آفرینی مردم شهرستان در صحنه‌های مختلف انقلاب را برگ زرینی در صحیفه افتخارات آن عنوان کرد و گفت: حماسه چهارم دی ماه در عملیات‌های کربلای چهار و پنج نماد عزت و استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستادند.

آیت الله سید محمد موسوی با بیان این که چهارم دی با نام آران و بیدگل ماندگار شده است اظهار کرد: در عملیات کربلای چهار و پنج بیش از ۱۵۰ شهید از فرماندهان و جوانان از جمله سردار شهید علی محمد اربابی، رئیس ستاد و جانشین لشکر ۸ نجف و حجت الاسلام جواد قاسم پور جانشین گردان امام باقر(ع) لشکر امام حسین(ع) به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

وی در ادامه شهادت را والاترین مقام و عظیم ترین درجه اهالی صراط مستقیم اسلام خواند و اضافه کرد: برای شهید گرانبهاترین اوقات و شکوهمندترین لحظه و زیباترین زمان، ساعتی است که پیروزمندانه به جهاد علیه ظلم و ستم برمی‌خیزد و در این راه جام شهادت می‌نوشد.

آیت الله موسوی شهید را تجسم کامل مکتب تشیع و الگو و معیاری برای همه بشریت دانست و تاکید کرد: آران و بیدگل به وجود بیش از ۸۰۰ شهید در این شهر ولایتمدار افتخار می‌کند.

وی تلاش خستگی ناپذیر فرزندان انقلاب اسلامی و یادگاران هشت سال دفاع مقدس در احیای فرهنگ ایثار و شهادت و ترویج ارزش‌های حکومت دینی را ستودنی توصیف کرد و ادامه داد: جمع آوری آثار شهدا در قالب گنجینه شهدا و نشر آثار و زندگی نامه آن بزرگواران نشانه وفاداری به آرمان‌های والای شهیدان و امام راحل(ره) و متابعت و پیروزی از منویات مقام معظم رهبری است.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP