چاپ خبــر
نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل:

دلاوری‌های جوانان آران و بیدگل در کربلای چهار تا ابد مایه مباهات شهرستان خواهد بود

سید جواد ساداتی نژاد گفت: حضور و افتخارآفرینی جوانان این خطه در عملیات کربلای چهار و پنج تا ابد مایه مباهات آران و بیدگل خواهد بود.

به گزارش خطب شکن، نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل با گرامیداشت روز چهارم دی که به عنوان روز ایثار و شهادت شهرستان نامگذاری شده است اظهار کرد: مردم آران و بیدگل در طول سال‌های طولانی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، عزیزان خود را برای پیروزی اسلام تقدیم کردند و در حفظ شرف اسلام و دفاع از میهن اسلامی همه چیز خود را در طبق اخلاص، تقدیم خداوند متعال نمودند.

سید جواد ساداتی نژاد به پاداش والای شهادت در نزد حق تعالی اشاره کرد و گفت: شهدای عظیم الشأن بنیان ابرقدرت‌های جهانی را به لرزه درآورده اند.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل انتخاب چهارم دی ماه به عنوان روز ایثار و شهادت شهرستان زیبنده توصیف کرد و ادامه داد: حضور و افتخارآفرینی جوانان این خطه در عملیات کربلای چهار و پنج تا ابد مایه مباهات آران و بیدگل خواهد بود.

وی خانواده شهدا را نمادهای ایستادگی و رشادت خواند و اضافه کرد: درود خدا بر مادران، پدران، همسران، فرزندان و خانواده معظم ایثارگران که افتخار اسلام و میهن اسلامی هستند!

ساداتی نژاد با تاکید بر این که مردم آران و بیدگل از هیچ ایثاری در راه پیروزی حق دریغ نکرده‌اند خاطرنشان کرد: بنده به عنوان خادم مردم شهید پرور شهرستان آران و بیدگل، ضمن بزرگداشت روز چهارم دی ماه، روز حماسه و ایثار شهرستان آران و بیدگل، درود و سلام خود را تقدیم مردم بزرگوار و ایثارگران این خطه می‌دارم.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP