چاپ خبــر
امام جمعه‌ی آران و بیدگل:

مجاهدت‌های مقاومت شکست جبهه استکبار در حلب را رقم زد

آیت‌الله موسوی گفت: آزادی حلب توسط جبهه مقاومت به شکست جبهه استکبار بود و می‌توان آن را پیروزی ایران بر آمریکا و ورشکستگی نظام استکبار توصیف کرد.

به گزارش خطب شکن، امام جمعه آران و بیدگل در خطبه‌های این هفته با دعوت مردم به تقوا، فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع شرکت کنندگان کنفرانس وحدت اسلامی را یادآور شد و اظهار کرد: از جمله محورهایی که رهبر انقلاب به آن اشاره کرد، حفظ وحدت به عنوان درمان دردهای جامعه‌ی اسلامی بود.

آیت الله سید محمد موسوی شیعه انگلیسی و سنی آمریکایی را دو توطئه بزرگ دشمن علیه اسلام خواند و اضافه کرد: این فعالیت‌ها برای ایجاد تفرقه است، وگرنه نه عقایدی که از سوی گروه‌های افراطی سنی تبلیغ می‌شود اسلام است و نه حرف‌های شیعیان انگلیسی مورد قبول است.

وی اظهارات نخست وزیر انگلستان را سخیف توصیف کرد و گفت: رهبری در این دیدار پاسخی دندان شکن به این سخنان بیهوده دادند و فرمودند که انگلیس در دهه‌های گذشته همواره منشا تفرقه و فساد در خلیج فارس بوده است.

آیت الله موسوی نامگذاری چهارم دی ماه به عنوان روز ایثار و شهادت آران و بیدگل را یادآور شد و خاطرنشان کرد: در این روز جوانان این شهرستان در عملیات کربلای چهار به عنوان خط شکن وارد عمل شدند و حدود ۱۵۰ تن از آنان به شهادت رسیدند.

امام جمعه آران و بیدگل در بخش دیگری از خطبه‌ها به آزادسازی حلب توسط جبهه مقاومت اشاره کرد و افزود: آزادی حلب توسط جبهه مقاومت به شکست جبهه استکبار بود و می‌توان آن را پیروزی ایران بر آمریکا و ورشکستگی نظام استکبار توصیف کرد.

آیت الله موسوی نگرانی دولت‌های مستکبر غربی بعد از آزادسازی حلب را قابل توجه دانست و تصریح کرد: همین کشورهایی که پیش از این ائتلافی نمایشی تحت عنوان مبارزه با داعش ایجاد کرده بودند، امروز نسبت به این گروه تروریستی مهربان شده اند و در پی احیای آن هستند.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP