چاپ خبــر
پیگیری بازی‌های لیگ فوتبال آران و بیدگل؛

هفته پر گل لیگ دسته دو/ «ستارگان کارگران» از رقیبان فاصله گرفت

با برگزاری سه بازی هفته دوم دور دوم رقابت‌های لیگ دسته دو فوتبال آران و بیدگل پایان یافت.

به گزارش خطب شکن، هفته نخست مرحله دوم بازی‌های لیگ دسته دوم فوتبال آران و بیدگل عصر امروز (دوشنبه) با برگزاری یک دیدار به پایان رسید.

در بازی نخست این هفته لیگ دسته دو که روز جمعه، بیست و ششم آذرماه بین دو تیم کارگران چهارسوق و ستارگان محمدآباد برگزار شد، نتیجه ی عجیبی رقم خورد. در این بازی که ۹ گل در پی داشت نماینده چهارسوق علی رغم باخت سنگین هفته ی گذشته، تیم خوب محمدآباد را که در دور اول در صدر گروه خود ایستاده بود، شش بر سه شکست داد.

دیگر بازی این مرحله از رقابت‌ها بین همایش کویر و وحدت جوانان برگزار شد که در نهایت هر دو تیم به نتیجه مساوی رضایت دادند.

بازی پایانی هفته را نیز عصر امروز وحدت جوانان و ستارگان کارگران برگزار کردند که در نهایت این بازی با چهار گل به نفع ستارگان به پایان رسید.

بدین ترتیب ستارگان کارگران تنها تیمی است که در دو هفته ی اخیر دو پیروزی کسب کرده و در صدر ایستاده است. سه تیم سه امتیازی همایش کویر، ستارگان محمدآباد و کارگران چهارسوق نیز در تعقیب این تیم هستند.

بدین ترتیب در بازی‌های این هفته این نتایج به دست آمد:

جمعه، ۲۶ آذرماه: کارگران چهارسوق ۶ – ۳ ستارگان محمدآباد

شنبه، ۲۷ آذرماه: همایش کویر ۲ – ۲ جوانان متحد

دوشنبه، ۲۹ آذرماه: ستارگان کارگران ۴ – ۰ وحدت جوانان

دور دوم لیگ دسته دو با برگزاری این بازی‌ها در هفته سوم ادامه پیدا خواهد کرد:

چهارشنبه، اول دی ماه، ساعت ۱۴: کارگران چهارسوق – جوانان متحد

جمعه، سوم دی ماه، ساعت ۱۴: ستارگان محمدآباد – ستارگان کارگران

شنبه، چهارم دی ماه، ساعت ۱۲: همایش کویر – وحدت جوانان

بازی‌های لیگ دسته دو امسال با حضور ۱۰ تیم در دو گروه ۵ تیمی آغاز شد که تیم‌های ستارگان بخش کویرات، پدیده سبز، همایش کویر، جوانان متحد بیدگل و جوانان هلال در گروه یک و تیم‌های وحدت جوانان، کارگران چهارسوق، ستارگان کارگران، فاتح خیبر و اتحاد دهنو در گروه دوم به رقابت پرداختند و در نهایت شش تیم کارگران چهارسوق، همایش کویر، ستارگان محمدآباد، ستارگان کارگران، جوانان متحد و وحدت جوانان به دور دوم راه پیدا کردند.

قرار است دو تیم برتر این رقابت ها جواز حضور در فصل بعد رقابت‌های لیگ دسته یک را کسب کنند.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP