چاپ خبــر
در ایستگاه چهل و چهارم صورت گرفت:

شهرداری زیر ذره بین نسل فردا+ دانلود

شماره چهل و چهارم ویژه نامه نسل فردا آران و بیدگل منتشر شد.

به گزارش خطب شکن، شماره چهل و چهارم ویژه نامه نسل فردا آران و بیدگل منتشر شد.

در صفحه نخست این ویژه‌‌نامه تصویر برجسته استاد عباس علیجانزاده، مولف کتاب ارزشمند زبان کویر و پیشکار سابق الهیار صالح با تیتر «محترمانه ترین بازداشت تاریخ ایران» منتشر شده که شرحی است از ماجرای بازداشت و زندانی شدن الهیار صالح که برای اولین بار روایت و منتشر شده است.

سرمقاله این شماره از نسل فردا با تیتر «شورای شهر آران و بیدگل؛ آن چه هست و ان چه باید باشد» به قلم جعفر عربیان، دبیر این ویژه نامه نوشته شده که نقدی است بر عملکرد و رویه فعالیت های شوراهای شهر آران و بیدگل و ترسیم چشم اندازی برای انتخابات پیش رو.

در این شماره از ویژه نامه نسل فردا در آران و بیدگل گفت و گوهایی نیز با سید محمد بنی طبا، مسئول نمایندگی برتر بیمه البرز در سطح شهرستان های کشور و همچنین دکتر حسین حاجی تقی، متخصص ارتوپدی، ستون فقرات و آسیب های ورزشی صورت گرفته و منتشر شده است.

photo_2016-12-18_13-11-18

در ستون «الو نسل فردا» چهل و چهارمین ویژه نامه نسل فردا در آران و بیدگل، نوشته ها، انتقادها و مطالب کوتاه خوانندگان و مخاطبان نسل فردا به اختصار منتشر شده است.

در ستون «زمزمه هایی از شهر» این ویژه نامه نیز طبق معمول اخباری ناشنیده و غیر رسمی از شهر منتشر شده که بر جذابیت های این روزنامه افزوده است.

چهل و چهارمین شماره از ویژه‌نامه روزنامه نسل فردا آران و بیدگل در چهار صفحه رنگی با تیراژ ۵۰۰۰ نسخه در کاغذ تحریر سفید منتشر شده و به‌صورت رایگان توزیع می‌شود.

ویژه‌نامه روزنامه نسل فردا از شهریورماه ۱۳۹۳ در شهرستان آران و بیدگل منتشر می‌شود. صفحات چهل و چهارمین ویژه نامه نسل فردای آران و بیدگل را می توانید از طریق لینک زیر دانلود کنید.

دانلود: شماره ۴۴ نسل فردا آران و بیدگل

telegram

Go to TOP