چاپ خبــر
رئیس اداره راه و شهرسازی خبر داد:

رفع تصرف ۱۰ هکتار از اراضی دولتی/ ۸۰ میلیارد ریال از چنگ غارتگران بیت المال خارج شد

مجتبی آراسته تصریح کرد: با توجه به حجم بالای زمین‌های دولتی، اولین یگان ویژه حفاظت از اراضی دولتی در آران و بیدگل مستقر شد که خوشبختانه تاکنون ۱۰ هکتار از این اراضی به ارزش بیش از ۸۰ میلیارد ریال رفع تصرف شده است.

به گزارش خطب شکن، رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل با بیان این که احداث باند دوم محور کاشان – سفیدشهر به طول ۹ کیلومتر در حال انجام است اظهار کرد: پنج کیلومتر از این طرح در حریم راه‌آهن کاشان – قم قرار دارد و چهار کیلومتر باقیمانده به مرحله زیر آسفالت و اجرای ابنیه رسیده است.

مجتبی آراسته اضافه کرد: ساخت دو پل بزرگ نوش‌آباد و سفیدشهر در محل اتصال به این محور نیز در برنامه کار اداره کل راه ‌آهن قرار گرفته تا بخش مرکزی شهرستان به کاشان و محور قدیم قم – کاشان و آزادراه اصفهان – تهران متصل شود.

وی به طرح باند دوم محور حسین‌آباد به قاسم‌آباد اشاره کرد و گفت: این طرح در ادامه طرح حرم تا حرم در حال انجام است که امامزادگان هلال ابن علی(ع) در آران و بیدگل را به آقا علی عباس(ع) در بادرود متصل می‌کند.

آراسته در خصوص اقدامات انجام شده در حوزه املاک و مسکن شهرستان تصریح کرد: با توجه به حجم بالای زمین‌های دولتی، اولین یگان ویژه حفاظت از اراضی دولتی در آران و بیدگل مستقر شد که خوشبختانه تاکنون ۱۰ هکتار از این اراضی به ارزش بیش از ۸۰ میلیارد ریال رفع تصرف شده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی به پیگیری‌های انجام شده برای صدور سند اراضی شهرک صنعتی صباحی بیدگل اشاره کرد و افزود: تاکنون ۶۶ هکتار از شهرک صباحی سند دار شده و مراحل صدور سند ۱۳۷ هکتار از زمین‌های شهرک صنعتی هلال در دست اقدام است.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP