چاپ خبــر
سرپرست دانشگاه پیام نور آران و بیدگل:

پیشرفت پژوهشی دانشگاه پیام نور آران و بیدگل/ نگرش جامعه بر اساس تولید علم شکل گیرد

دکتر امیر لقمان گفت: از آن جا که دستاوردهای فعالیت‌های پژوهشی به کل جامعه نفع می‌رساند، باید نگرش جامعه بر پایه‌ی تولید علم و تقویت مراکز تحقیقاتی شکل گیرد.

به گزارش خطب شکن، سرپرست دانشگاه پیام نور آران و بیدگل با گرامیداشت هفته پژوهش اظهار کرد: پژوهش منحصر و محدود به محیط دانشگاه و مراکز علمی نیست، بلکه کل جامعه را با خود همراه می‌کند.

دکتر امیر لقمان این هفته را فرصتی مناسب برای تمرکز پژوهش و تولید علم عنوان کرد و گفت: از آن جا که دستاوردهای فعالیت‌های پژوهشی به کل جامعه نفع می‌رساند، باید نگرش جامعه بر پایه‌ی تولید علم و تقویت مراکز تحقیقاتی شکل گیرد.

وی به پیشرفت‌های دانشگاه پیام نور مرکز آران و بیدگل اشاره کرد و ادامه داد: این دانشگاه که به صورت متمرکز اداره می‌شود، در سال‌های اخیر پیشرفت‌های خوبی در عرصه پژوهش و تولید علم داشته و جزء ۱۰ دانشگاه برتر جامع کشور در این عرصه شناخته شده است.

لقمان به برگزاری همایش علمی پژوهشی اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر در سه شنبه گذشته در دانشگاه پیام نور آران و بیدگل اشاره کرد و افزود: امسال دانشگاه پیام نور با همکاری دیگر مراکز دانشگاهی و فرمانداری آران و بیدگل، این همایش را اجرا کرد.

سرپرست دانشگاه پیام نور آران و بیدگل در پایان مواد مخدر را یکی از معضلات اساسی خانواده‌ها دانست و خاطرنشان کرد: پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر جز با ارتقای فرهنگی جامعه امکان پذیر نیست و دانشگاه نقشی تاثیرگذار در این امر ایفا می‌کند.

telegram

Go to TOP