چاپ خبــر
در چارچوب هفته یازدهم لیگ دسته سه فوتبال کشور؛

شکست در بازی پرحاشیه/ نخستین باخت خانگی خانه هنرمندان رقم خورد

تیم فوتبال خانه هنرمندان آران و بیدگل عصر امروز بازی خود در مقابل نماینده استان هرمزگان را با شکست به پایان رساند.

به گزارش خطب شکن، تیم فوتبال خانه هنرمندان که به نمایندگی از آران و بیدگل در رقابت‌های لیگ دسته سه فوتبال کشور حضور دارد، عصر امروز (سه شنبه) در دهمین دیدار خود در چارچوب هفته‌ی یازدهم این رقابت‌ها، در مقابل نماینده استان هرمزگان شکست خورد.

در این دیدار که در ورزشگاه خوروش آران و بیدگل برگزار شد، نماینده‌ی شهرستان در یک بازی پر حاشیه از پس ستارگان بستانو بندرعباس بر نیامد و در پایان بازی را با شکست دو بر یک به اتمام رساند.

این شکست نخستین باخت خانه هنرمندان در خانه به شمار می‌رود. با کسب این نتیجه روند شکست ناپذیری نماینده آران و بیدگل در خانه در فاصله یک هفته مانده به پایان نیم فصل رقابت‌های لیگ دسته سه از بین رفت.

این پنجمین شکست خانه هنرمندان در لیگ دسته سه محسوب می‌شود. هم اکنون خانه هنرمندان با چهار پیروزی، یک تساوی و پنج شکست در میانه جدول گروه پنجم لیگ دسته سه قرار گرفته است.

بر اساس برنامه‌ی اعلام شده، نماینده‌ی آران و بیدگل در هفته‌ی دوازدهم، روز سه شنبه سی‌ام آذر در ورزشگاه امام علی(ع) بهاباد به مصاف تیم انصار این شهر خواهد رفت. خانه هنرمندان روز سه شنبه هفتم دی نیز در چارچوب بازی‌های هفته‌ی سیزدهم لیگ دسته سه از فجر رفسنجان میزبانی خواهد کرد.

امسال برای نخستین بار تیمی از آران و بیدگل در یک لیگ فوتبال کشوری حضور دارد. لیگ دسته سه با حضور ۶۵ تیم در ۵ گروه ۱۳ تیمی برگزار می‌شود.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP