چاپ خبــر
با برگزاری بازی‌های مرحله دوم؛

پایان هفته نخست دور دوم/ لیگ دسته دو وارد روزهای حساس می‌شود

با برگزاری سه بازی هفته نخست دور دوم رقابت‌های لیگ دسته دو فوتبال آران و بیدگل پایان یافت.

به گزارش خطب شکن، هفته نخست مرحله دوم بازی‌های لیگ دسته دوم فوتبال آران و بیدگل عصر امروز (یکشنبه) با برگزاری یک دیدار به پایان رسید.

در بازی نخست این هفته لیگ دسته دو که روز پنجشنبه، هجدهم آذرماه بین دو تیم کارگران چهارسوق و همایش کویر برگزار شد، نماینده چهارسوق نتوانست نمایش خوبی از خود نشان دهد و شکست سنگینی را پذیرفت. در این دیدار همایش کویر در هر نیمه سه گل وارد دروازه حریف کرد و در نهایت با نتیجه شش بر صفر پیروز شد.

دیگر بازی این مرحله از رقابت‌ها بین ستارگان محمدآباد و وحدت جوانان برگزار شد که در نهایت تیم محمدآباد با دو گل حریف خود را شکست داد.

بازی پایانی هفته را نیز عصر امروز (یک شنبه) جوانان متحد و ستارگان کارگران برگزار کردند که در نهایت این بازی نزدیک به سود ستارگان کارگران به پایان رسید.

بدین ترتیب در بازی‌های این هفته این نتایج به دست آمد:

پنجشنبه، ۱۸ آذرماه: کارگران چهارسوق ۰ – ۶ همایش کویر

جمعه، ۱۹ آذرماه: ستارگان محمدآباد ۲ – ۰ وحدت جوانان

یکشنبه، ۲۱ آذرماه: ستارگان کارگران ۳ – ۲ جوانان متحد

دور دوم لیگ دسته دو با برگزاری این بازی‌ها ادامه پیدا خواهد کرد:

جمعه، ۲۶ آذرماه: کارگران چهارسوق – ستارگان محمدآباد

شنبه، ۲۷ آذرماه: همایش کویر – جوانان متحد

دوشنبه، ۲۹ آذرماه: ستارگان کارگران – وحدت جوانان

بازی‌های لیگ دسته دو امسال با حضور ۱۰ تیم در دو گروه ۵ تیمی آغاز شد که تیم‌های ستارگان بخش کویرات، پدیده سبز، همایش کویر، جوانان متحد بیدگل و جوانان هلال در گروه یک و تیم‌های وحدت جوانان، کارگران چهارسوق، ستارگان کارگران، فاتح خیبر و اتحاد دهنو در گروه دوم به رقابت پرداختند و در نهایت شش تیم کارگران چهارسوق، همایش کویر، ستارگان محمدآباد، ستارگان کارگران، جوانان متحد و وحدت جوانان به دور دوم راه پیدا کردند.

قرار است دو تیم برتر جواز حضور در فصل بعد رقابت‌های لیگ دسته یک را کسب کنند.

telegram

Go to TOP