چاپ خبــر
مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل ابراز امیدواری کرد:

ارتقای سطح هنرستان‌های شهرستان/ امسال آران و بیدگل در جمع سه شهرستان برتر استان جای می‌گیرد

محمد معدندار با توجه به پیشرفت سطح هنرستان‌های شهرستان ابراز امیدواری کرد آران و بیدگل از نظر رتبه مدارس کاردانش و فنی حرفه‌ای در جمع سه شهرستان برتر قرار گیرد.

به گزارش خطب شکن، مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل تغییر نظام آموزشی را یادآور شد و اظهار کرد: علاوه بر این که سیاست آموزش و پرورش به سوق دادن دانش آموزان به سوی مدارس فنی و حرفه‌ای معطوف شده، افزایش سنوات تحصیلی در این مدارس از ۲ به سه سال نیز باعث نیاز به فضا و امکانات بیشتر است.

محمد معدندار اضافه کرد: با وجود تمام این مشکلات، دانش آموزان هنرستان‌های شهرستان در سال تحصیلی گذشته موفق شدند چندین مقام کشوری در مسابقات مختلف این مدارس به دست آورند.

مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل با بیان این که هنرستان‌ها با در اختیار قرار دادن آموزش‌های عملی و کاربردی می‌توانند آینده شغلی بهتری برای دانش آموزان فراهم کنند خاطرنشان کرد: تجهیز مدارس فنی و حرفه‌ای و کاردانش آران و بیدگل به بیش از یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال اعتبار نیاز دارد.

وی در مورد تعداد دانش آموزان هنرستان‌های شهرستان گفت: امسال با توجه به آغاز به کار پایه دهم ۸۰۰ نفر از دانش اموزان آران و بیدگلی در رشته‌های مختلف کاردانش و فنی و حرفه‌ای تحصیل می‌کنند.

معدندار در پایان به ارتقای رتبه‌ی هنرستان‌های شهرستان از بیست و سوم به سیزدهم در سال تحصیلی گذشته اشاره و ابراز امیدواری کرد: پیش بینی می‌شود امسال در جمع سه شهرستان برتر استان جای گیریم.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP