چاپ خبــر
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان:

درمانگاه جدید ابوزیدآباد آران و بیدگل ساخته می‌شود

دکتر مسعود دهقانی گفت: با مطالعات صورت‌گرفته مرکز جدید بهداشتی با کمک خیرین و وزارت بهداشت در ابوزیدآباد ساخته می‌شود.

به گزارش خطب شکن به نقل از تسنیم،دکتر مسعود دهقانی صبح امروز در نشستی به منظور ایجاد درمانگاه جدید ابوزیدآباد آران و بیدگل اظهار کرد: مکان فعلی درمانگاه این شهر به دلیل ریزش قسمت‌هایی از سقف  آن پلمب شده و مقرر شده در کمترین زمان مسئولان این شهر برای انتقال موقت این مرکز اقدامات لازم را انجام دهند تا امور خدمات‌رسانی به مراجعین و بیماران به نحو احسن انجام شود.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان آران و بیدگل افزود: طراحی مرکز بهداشتی این شهر بر اساس قانون وزارت بهداشت باید با زیربنای حداکثر ۵۵۰ متر مربع باشد و با مذاکرات لازم، پنجاه درصد هزینه مرکز بهداشت توسط اعتبارات موجود تامین و مابقی توسط خیرین پرداخت می‌شود.

دهقانی خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی کاشان حداکثر ۲۰۰ میلیون تومان به صورت علی الحساب برای شروع این پروژه اختصاص می‌دهد و مطالعات و بررسی‌های لازم پیرامون زمین مورد نظر با حضور تیم فنی انجام می‌گیرد.

ابوالفضل معینی‌نژاد نیز در این نشست گفت: اجرای برنامه تحول نظام سلامت یکی از دستاوردها و افتخارات ارزشمند این دولت بوده که ارتقا رضایت‌مندی مردم را به همراه داشته است.

فرماندار آران و بیدگل افزود: با اجرایی‌شدن برنامه تحول نظام سلامت بسیاری از دغدغه‌های مردم در زمینه بار مالی بیماری‌ها و خدمات به حداقل رسیده‌است.

وی تصریح کرد: تیم فنی و مهندسی،گسل و بافت زمین مورد نظر جهت ساخت این مرکز را مورد مطالعه قرار داده و تا پایان آذرماه آن را برای اقدامات بعدی ارائه کند تا براساس نقشه مورد نظر این مرکز آماده شود.

فرماندار آران و بیدگل بیان کرد: در صورت اجرایی‌شدن این پروژه فرمانداری آران و بیدگل نیز برای تکمیل بخشی از آن اعتباراتی را از محل بودجه تملک و دارایی سال ۹۶ اختصاص می‌دهد.

telegram

Go to TOP