چاپ خبــر
در پایان رقابت‌های دو روزه تیم‌های مناطق چهار و پنج؛

تیم هندبال شهرداری آران و بیدگل در صدر ایستاد

در پایان رقابت‌های دو روزه تیم‌های مناطق چهار و پنج تیم هندبال شهرداری آران و بیدگل در صدر ایستاد.

به گزارش خطب شکن، در پایان مسابقات هندبال منطقه چهار و پنج استان اصفهان، تیم شهرداری آران و بیدگل با دو پیروزی و یک تساوی در صدر جدول قرار گرفت.

رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل با اعلام این خبر اظهار کرد: این رقابت‌ها پنجشنبه و جمعه ۱۸ و ۱۹ آذرماه به میزبانی آران و بیدگل در سالن شهدای ورزشکار برگزار شد.

در این مسابقات که در رده سنی نونهالان برگزار می‌شد، تیم‌هایی از شهرستان‌های آران وبیدگل، کاشان، شاهین شهر و دولت آباد به رقابت پرداختند.

ابوذر فردنژاد با بیان این که این مسابقات در حکم گزینشی مرحله نهایی بود اضافه کرد: در پایان رقابت‌ها آران و بیدگل به همراه تیم دولت آباد به مرحله نهایی صعود کردند.

تیم آران و بیدگل در بازی نخست با نتیجه نزدیک ۱۲ بر ۱۱ از سد دولت آباد گذشت، در بازی دوم شاهین شهر را هشت بر پنج از پیش رو برداشت و در بازی سوم در عدد هفت با تیم کاشان به تساوی رسید.

رقابت‌های نهایی هندبال نونهالان استان اصفهان با حضور هشت تیم برتر رقابت‌های مقدماتی نواحی مختلف استان، برگزار خواهد شد. تا کنون علاوه بر تیم‌های دولت آباد و آران و بیدگل، دو تیم خمینی شهر و فولاد مبارکه سپاهان به این مرحله راه پیدا کرده‌ اند.

telegram

Go to TOP