چاپ خبــر
از امشب به روی صحنه خواهد رفت:

نخستین شادیانه کودک و نوجوان آران و بیدگل

نخستین جنگ شادیانه کودک و نوجوانان آران و بیدگل از امشب به روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش خطب شکن، نخستین جنگ شادیانه کودک و نوجوان آران و بیدگل از امشب به روی صحنه خواهد رفت.

مجری برنامه شادیانه کودک و نوجوان با اعلام این خبر گفت: این برنامه همزمان با ایام آغاز امامت حضرت ولی عصر(عج)، جشن ازدواج رسول خدا(ص) و حضرت خدیجه و ولادت پیامبر(ص) و امام صادق(ع) برگزار می شود.

مسابقه، سرود کودکانه، پخش کلیپی با حضور کودکان به همراه اجرای نمایش عروسکی و دابسمش که مجموعا حدود ۱۲۰ دقیقه به طول خواهد انجامید، از جمله برنامه‌های این شادیانه عنوان شده است.

محمد خطیب فر با بیان این که بهداشت عمومی و حضور کودکان در محیط‌های اجتماعی موضوع اصلی این برنامه را تشکیل می دهد اضافه کرد: با توجه به لزوم آگاهی بخشی و ترویج سبک زندگی صحیح، در این شادیانه موضوعاتی در خصوص اصلاح الگوی مصرف و کاهش مصرف انرژی نیز مطرح می شود.

این برنامه تا ۲۶ آذرماه از ساعت ۱۸ در کانون شهید قاسم عربیان به روی صحنه خواهد رفت. همچنین برای حضور دانش آموزان پایه‌های اول تا ششم و خانواده‌ی آنان سی درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.

کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) با همکاری آموزش و پرورش، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری آران و بیدگل اقدام به اجرای این برنامه کرده است.

نخستین شادیانه کودک و نوجوان آران و بیدگل به کارگردانی اصغر چشمه خاور و با بازیگری هنرمندان کانون فرهنگی امام زمان(عج)، علی خانی، صالح دهقانیان، مجتبی ملکیان، علی قدیری و خانم‌ها خرم آبادی، سعدآبادی بیدگلی،ارباب پور بیدگلی،کمال و دهقانیان اجرا خواهد شد.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP