چاپ خبــر
امام جمعه آران و بیدگل:

تقدیر از نیروی انتظامی برای دستگیری باند سارقان/ هر ندایی که به تفرقه بیانجامد شیطانی است

آیت الله موسوی دستگیری باند سارقان از سوی نیروی انتظامی را شایسته تقدیر خواند و بیان کرد: این گروه که از مهاجران به شهرستان بودند سرقت‌های متعددی را در کاشان و آران و بیدگل انجام داده بودند.

به گزارش خطب شکن، امام جمعه آران و بیدگل در خطبه‌های این هفته نماز جمعه با دعوت همگان به تقوا، در تشریح مناسبت‌های هفته اظهار کرد: امروز مصادف با آغاز دوران امامت حضرت حجت(عج) است که به دلیل عدم آمادگی مردم ایشان در پرده‌ی غیبت به سر می‌برند تا از شرور محفوظ بمانند و مردم با این رویداد تحت آزمایش قرار گیرند.

آیت الله سید محمد موسوی به شبهاتی که در موضوع مهدویت مطرح می‌شود اشاره کرد و گفت: امتحانات الهی و فتنه‌هایی که علیه شیعیان در جهان اسلام صورت می‌گیرد دشواری‌های بسیاری را برای دوران غیبت ایجاد می‌کند.

وی در ادامه ولادت حضرت رسول(ص) را به عنوان عید بزرگ ماه ربیع الاول یاد کرد و افزود: به بیان اهل سنت میلاد پیامبر(ص) در روز دوازدهم ربیع الاول و به روایت شیعیان در هفدهم این ماه واقع شده است.

آیت الله موسوی نبود وحدت را مشکل اصلی جامعه‌ی اسلامی دانست و اضافه کرد: هفته وحدت فرصت مناسبی برای تاکید بر ضرورت وحدت مسلمانان و شناسایی عوامل تحکیم و از بین رفتن آن است.

امام جمعه آران و بیدگل تلاش برای افزایش وحدت مسلمانان را وظیفه دینی همه مسلمانان عنوان کرد و ادامه داد: هر نغمه‌ای که برای ایجاد تفرقه و جدایی شیعه و سنی به گوش برسد ندای شیطانی و دسیسه شیاطین است.

آیت الله موسوی دستگیری باند سرقت در هفته گذشته را شایسته تقدیر خواند و بیان کرد: این گروه که از مهاجران به شهرستان بودند سرقت‌های متعددی را در کاشان و آران و بیدگل انجام داده بودند.

وی از حضور نخبگان قرآنی در مسابقات کشوری تقدیر کرد و گفت: فعالیت‌های قرآنی در آران و بیدگل بسیار ممتاز و قابل توجه است و به همین خاطر آران و بیدگل در کنار شهر خلخال دو شهرستانی بودند که بیشترین نمایندگان را در این مسابقات داشتند.

آیت الله موسوی تمدید تحریم‌ها از سوی آمریکا را یادآور شد و خاطرنشان کرد: این قانون قطعا نقض برجام است و ایران باید واکنش محکمی به آن نشان دهد.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP