چاپ خبــر
ابوالفضل معینی نژاد:

دانشجویان همواره طلایه دار آرمان‌های ملت ایران بوده‌اند

فرماندار آران و بیدگل آرمان خواهی دانشجویان ایران اسلامی را یادآور شد و اضافه کرد: دانشجویان همواره پیشگام و طلایه دار آرمان های بلند و مترقی ملت ایران در طول تاریخ و برای میهن اسلامی منشا برکات و ثمرات فراوان بوده اند.

به گزارش خطب شکن، فرماندار آران و بیدگل با تبریک روز دانشجو و گرامیداشت فرا رسیدن ۱۶ آذر گفت: روز دانشجو، روز رستاخیز اندیشه ها و روز طلوع اندیشه های نو و ارج نهادن به افتخارآفرینان ایران اسلامی در عرصه دانش است.

ابوالفضل معینی نژاد دانشجویان را مهم ترین سرمایه های کشور خواند و اظهار کرد: دانشجویان از مهم ترین سرمایه‌های اجتماعی هستند که در حال و آینده کشور، نقشی اساسی و تعیین‌کننده داشته‌اند و دارند.

فرماندار آرمان خواهی دانشجویان ایران اسلامی را یادآور شد و اضافه کرد: دانشجویان همواره پیشگام و طلایه دار آرمان های بلند و مترقی ملت ایران در طول تاریخ و برای میهن اسلامی منشا برکات و ثمرات فراوان بوده اند.

وی یاد شهدای دانشجو را گرامی داشت و خاطرنشان کرد: ۱۶ آذر یادآور رشادت دانشجویانی است که سینه‌ی خود را در برابر تیرهای استبداد و استعمار سپر کردند و آزادگی و ظلم ستیزی ملت بزرگ ایران را در تاریخ ثبت نمودند.

فرماندار آران و بیدگل این روز را مجددا به دانشجویان شهرستان تبریک گفت و با آرزوی موفقیت برای آنان ابراز امیدواری کرد: دانشجویان، اساتید و فرهیختگان آران و بیدگل با تلاش و همت علمی جهش های چشمگیری در حوزه های مختلف برای رسیدن به افق های درخشان ایران اسلامی خواهند داشت.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP