چاپ خبــر
امروز با برگزاری یک بازی؛

مرحله اول لیگ دسته دو پایان یافت/ شش تیم صعودکرده مشخص شدند

هفته پنجم بازی‌های لیگ دسته دوم فوتبال آران و بیدگل امروز با برگزاری یک دیدار به پایان رسید.

به گزارش خطب شکن، هفته پنجم و مرحله اول بازی‌های لیگ دسته دوم فوتبال آران و بیدگل امروز با برگزاری یک دیدار به پایان رسید و شش تیم صعودکننده به مرحله دوم مشخص شدند.

در بازی نخست این هفته لیگ دسته دو که روز چهارشنبه، دهم آذرماه بین دو تیم جوانان متحد و جوانان هلال برگزار شد تیم متحد توانست با دو گل حریف خود را از پیش رو بردارد. این سه امتیاز مجموع امتیازات جوانان متحد را به عدد هفت و این تیم را به صدر جدول رساند. جوانان هلال نیز که با چهار امتیاز امید زیادی به حضور در مرحله دوم داشت از صعود بازماند.

دیگر بازی این رقابت‌ها بین ستارگان کارگران و خیبر بیدگل برگزار شد که در نهایت دو تیم در عدد یک به تساوی رسیدند تا فاتح خیبر دومین تیم حذف شده ی مرحله اول رقابت‌ها لقب گیرد.

ستارگان محمدآباد در حالی بازی بعدی رقابت‌های لیگ دسته دو را در مقابل همایش کویر بیدگل آغاز کرد که با وجود صدرنشینی در هفته ی چهارم، خیالش از بابت صعود راحت نبود. این تیم در پایان بازی را دو بر یک واگذار کرد، تا به لطف گل زده ی بیشتر بالاتر از تیم هم امتیاز پدیده ویگل قرار بگیرد و بلیت حضور در مرحله بعد را به دست آورد.

بازی پایانی هفته را نیز عصر امروز (یک شنبه) وحدت جوانان و کارگران چهارسوق برگزار کردند که در نهایت وحدت جوانان دو بر یک حریف خود را شکست داد. با این نتیجه هر دو تیم موفق به صعود به مرحله ی بعد شدند.

بدین ترتیب در بازی‌های این هفته این نتایج به دست آمد:

چهارشنبه، ۱۰ آذرماه: جوانان متحد ۲ – ۰ جوانان هلال

پنجشنبه، ۱۱ آذرماه: ستارگان کارگران ۱ – ۱ فاتح خیبر

شنبه، ۱۳ آذرماه: ستارگان محمدآباد ۱ – ۲ همایش کویر

یکشنبه، ۱۴ آذرماه: وحدت جوانان ۲ – ۱ کارگران چهارسوق

جدول رده بندی دو گروه لیگ دسته دو در پایان مرحله اول بازی‌ها به این شکل درآمد:

1

2

بدین ترتیب از گروه اول سه تیم جوانان متحد، همایش کویر و ستارگان کویرات و از گروه دوم سه تیم ستارگان کارگران، وحدت جوانان و کارگران موفق به حضور در مرحله دوم شدند. شش تیم راه یافته به مرحله بعد به صورت دوره ای به رقابت خواهند پرداخت و در پایان دو تیم برتر جواز حضور در لیگ فصل بعد دسته اول فوتبال آران و بیدگل را به دست می آورند.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP