چاپ خبــر
یک مقام انتظامی:

هشدار در مورد سرقت وسایل نقلیه/ کارگران ساختمانی مراقب وسایل کار خود باشند

رئیس کلانتری ۱۱ آران و بیدگل در مورد افزایش سرقت از منازل نیمه ساز و دزدی وسایل استادکاران و کارگران ساختمانی آران و بیدگل هشدار داد.

به گزارش خطب شکن، رئیس کلانتری ۱۱ آران و بیدگل پنجشنبه شب در جمع نمازگزاران مسجد امام زمان(عج) با اشاره به وقوع سرقت های متعدد از منازل و اماکن نیمه ساز تصریح کرد: با توجه به بالا گرفتن سرقت های این چنینی استادکاران و کارگران ساختمانی حتما پس از اتمام کار وسایل کاری خود را جمع کنند و با خود ببرند.

سروان ابوالفضل نظیمی شب های طولانی پاییز و زمستان را مواقع بالا گرفتن سرقت از اماکن نیمه ساز معرفی کرد و گفت: کسانی که به چنین سرقت هایی دست می زنند اغلب افراد معتاد هستند که برای تامین نیاز خود به مواد مخدر مرتکب این جرم می شوند.

سروان نظیمی در مورد دزدی اتومبیل نیز هشدار داد و با بیان این که گاهی صاحب اتومبیل موجب سرقت ماشین خود می شود خاطرنشان کرد: در موارد متعددی صاحبان خودروهای سواری با قرار دادن اشیای فریبنده و جذابی مثل گوشی تلفن همراه، کیف پول و کیف پوشاک کودک یا تزئین اتومبیل خود با سیستم های صوتی یا سایر تزئینات داخلی منجر به تحریک انگیزه‌ی سارقان و سرقت خودروی خود شده‌اند.

وی پارک کردن ماشین در محیط های پرت و دور از دسترس برای در امان ماندن از ترافیک را نیز عاملی برای تحریک سارقان عنوان کرد و افزود: کم شدن رفت و آمد به خودی خود کار سارقان را آسان و وضعیت اتومبیل را برای سرقت مناسب می کند.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP