چاپ خبــر
در چارچوب هفته نهم لیگ دسته سه فوتبال کشور؛

ادامه نتایج خوب خانه هنرمندان در خانه/ کار نماینده سیرجان در نیمه اول تمام شد

تیم فوتبال خانه هنرمندان آران و بیدگل عصر امروز بازی خود در مقابل نماینده سیرجان را با پیروزی به اتمام رساند.

به گزارش خطب شکن، تیم فوتبال خانه هنرمندان که به نمایندگی از آران و بیدگل در رقابت‌های لیگ دسته سه فوتبال کشور حضور دارد، عصر امروز (جمعه) در هشتمین دیدار خود در چارچوب هفته‌ی نهم این رقابت‌ها، در مقابل نماینده استان کرمان به پیروزی رسید.

در این دیدار که در ورزشگاه خوروش آران و بیدگل برگزار شد، نماینده‌ی شهرستان بازی را در مقابل جهاد نصر سیرجان با نتیجه‌ی دو بر صفر به نفع خود به پایان برد. گل های این بازی را قاسم ملکی در دقایق ۶ و ۴۱ نیمه اول به ثمر رساند.

این برد سومین پیروزی خانه هنرمندان در خانه به شمار می‌رود. با کسب این نتیجه روند شکست ناپذیری نماینده آران و بیدگل در خانه ادامه پیدا کرد.

این چهارمین پیروزی خانه هنرمندان در لیگ دسته سه محسوب می‌شود. هم اکنون خانه هنرمندان با چهار پیروزی، یک تساوی و سه شکست در میانه جدول گروه پنجم لیگ دسته سه قرار گرفته است.

بر اساس برنامه‌ی اعلام شده، در هفته‌ی دهم نماینده‌ی آران و بیدگل روز پنجشنبه ۱۸ آذر در ورزشگاه فجر بم به مصاف تیم شهرداری این شهر خواهد رفت. خانه هنرمندان روز سه شنبه ۲۳ آذر نیز در چارچوب بازی‌های هفته‌ی یازدهم لیگ دسته سه از ستارگان بستانو بندرعباس میزبانی خواهد کرد.

امسال برای نخستین بار تیمی از آران و بیدگل در یک لیگ فوتبال کشوری حضور دارد. لیگ دسته سه با حضور ۶۵ تیم در ۵ گروه ۱۳ تیمی برگزار می‌شود.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP