چاپ خبــر
ابوذر فردنژاد عنوان کرد:

دو و میدانی کار آران و بیدگلی به اردوی تیم ملی دعوت شد

رییس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل از دعوت دختر دو و میدانی کار این شهرستان به اردوی تیم ملی خبر داد.

به گزارش خطب شکن، دومیدانی کار نخبه آران و بیدگلی به اردوی تیم ملی دومیدانی دعوت شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: ریحانه مبینی برای حضور در اردوی آماده سازی تیم ملی نوجوانان دعوت نامه رسمی دریافت کرده است.

ابوذر فردنژاد اضافه کرد: این اردو در دو بخش آقایان و خانم ها برای شرکت در مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا، از ۷ آذرماه جاری آغاز و تا ۱۲ همین ماه در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: در این مرحله اردویی ۱۹ ورزشکار دختر و ۱۷ ورزشکار پسر به همراه مربیان خود به ارزشیابی و رکوردگیری خواهند پرداخت.

فردنژاد تصریح کرد: ریحانه مبینی دوومیدانی کار آران و بیدگلی به همراه دیگر نمایندگان استان اصفهان  مهدی جعفری و زهرا میرزایی  دعوت شده از سوی فدراسیون به این اردو می باشند.

وی گفت: ملاک انتخاب از دو و میدانی کاران به این اردو، نتایج کسب شده آن ها در مسابقات اخیر مدنظر قرار گرفته و همچنین شرایط سنی مورد قبول آن ها برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا در سال ۲۰۱۷ در نظر گرفته شده است.

گفتنی است مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان آسیا، از ۳۱ اردیبهشت ماه سال آینده تا ۳ خردادماه در تایلند برگزار خواهد شد.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP