چاپ خبــر
مرتضی فرمانیان
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل:

بسیج بالاترین قدرت بازدارندگی در برابر دشمنان/ ۴۲۰ برنامه در هفته بسیج اجرا خواهد شد

سرهنگ مرتضی فرمانیان بسیج را بالاترین قدرت بازدارندگی در برابر دشمنان خواند و اضافه کرد: مثل تمام صحنه‌های انقلاب، امروز هم بسیجیان هر کجا نیازی به حضور آنان برای پاسداری از ولایت احساس شود در صحنه حضور خواهند یافت.

به گزارش خطب شکن، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل از برگزاری ۴۲۰ برنامه در هفته بسیج خبر داد.

سرهنگ مرتضی فرمانیان که در جمع خبرنگاران سخن می‌گفت بسیج را بالاترین قدرت بازدارندگی در برابر دشمنان خواند و اضافه کرد: مثل تمام صحنه‌های انقلاب، امروز هم بسیجیان هر کجا نیازی به حضور آنان برای پاسداری از ولایت احساس شود در صحنه حضور خواهند یافت.

وی بسیج را محکم ترین پشتوانه‌ی انقلاب دانست و افزود: بسیج در طول هشت سال دفاع مقدس و پس از آن همواره پشتوانه محکمی برای حفظ آرمان‌ها و ارزش‌های نظام و انقلاب اسلامی بوده و هست.

فرمانیان با اشاره به عزاداری اباعبدالله(ع) در اربعین شهادت ایشان تصریح کرد: با توجه به همزمان شدن اربعین حسینی و هفته بسیج، قرار است در این روز تجمع عزاداران و بسیجیان همراه با قرائت زیارت اربعین صورت گیرد.

وی دیدار با ائمه جمعه و خانواده‌های جانبازان و شهدای شهرستان، دیدار فرماندهان بسیج با مردم، برگزاری یادواره شهدا، حضور در برنامه نماز جمعه و غبارروبی گلزار شهدا را به عنوان دیگر برنامه‌های این هفته معرفی کرد و گفت: نشست منتظران موعود یکی دیگر از برنامه‌هایی است که با هدف بصیرت افزایی و ایجاد روحیه‌ی مهدوی در بسیجیان شهرستان به اجرا در خواهد آمد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل با اشاره به اجرای ۲۰ برنامه و ۴۲۰ ریزبرنامه در این هفته خاطرنشان کرد: تبیین گفتمان انقلاب اسلامی و اشاعه فرهنگ صنایع تبدیلی و اقتصاد مقاومتی، مشاوره وسیع به جوانان با حضور کارآفرینان و معرفی برترین طرح‌های اقتصاد مقاومتی شهرستان در پایگاه‌های مقاومت از دیگر برنامه‌های هفته بسیج خواهد بود.

telegram

Go to TOP