چاپ خبــر
با اعلام سازمان صنعت، معدن و تجارت استان صورت گرفت:

انتخاب چهار صنعتگر آران و بیدگلی به عنوان صادرکننده‌های نمونه استان

چهار صنعتگر از آران و بیدگل در سال جاری به عنوان صادر کننده نمونه فرش ماشینی استان اصفهان معرفی شدند.

به گزارش خطب شکن، چهار صنعتگر آران و بیدگلی به عنوان صادرکننده نمونه فرش ماشینی استان اصفهان در سال جاری معرفی شدند.

گروه صنعتی نساجی اطمینان با مدیریت سیدمرتضی سجادی بیدگلی، تمدن فرش با مدیریت علی دریاب، فرش نسترن گل با مدیریت مهدی بلالی بیدگلی و فرش قیطران با مدیریت مجتبی الوان‌زاده از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان به عنوان صادرکننده نمونه استانی انتخاب شدند.

مدیرعامل هیئت مدیره شهرک صنعتی سلیمان صباحی با اعلام این خبر به صادرات ۱۰۰ میلیون دلاری انواع فرش ماشینی و صنایع وابسته به فرش از آران و بیدگل به کشورهای دیگر اشاره کرد و گفت: بیش از ۷۰ درصد این صادرات توسط این چهار صنعتگر و حاج تقی رحمانی بیدگلی به عنوان صادر کننده نمونه ملی بوده است.

عبدالرحیم مفیدی اضافه کرد: محصولات این شرکت‌ها به کشورهای عراق، افغانستان، آذربایجان، چین، استرالیا، روسیه، کانادا و شرق آسیا صادر می شود.

به گفته وی در بخش صادرکنندگان قابل تقدیر نیز دو صنعتگر آران و بیدگلی آقایان حاج محمد پامیلی بیدگلی و عباس بهادری در لیست ۱۱نفره استانی قرار دارند.

مفیدی سهم دو درصدی جمعیت آران و بیدگل در استان اصفهان را یادآور شد و عنوان کرد: متوسط صادرات آران و بیدگل با ۷۰۰ واحد تولیدی بیش از ۲۰ درصد سهم صادرات استان پهناور و صنعتی اصفهان است.

شهرک صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی آران و بیدگل با تولید سالیانه ۳۵میلیون متر مربع فرش ماشینی، قطب بین المللی این صنعت است.

telegram

پاسخ دهید

سوال امنیتی:
Go to TOP