چاپ خبــر
احمدرضا سعیدی:

احداث میدان میوه و تره بار ضرورت ندارد/ هزینه ساخت کشتارگاه صنعتی صرصام آور است

سخنگوی شورای شهر آران و بیدگل گفت: در حال حاضر مکان خاصی به عنوان میدان میوه و تره بار وجود ندارد، هر چند در بازار شهروند بخشی برای عرضه‌ی این محصولات اختصاص پیدا کرده و خصوصا در بخش تره بار مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

به گزارش خطب شکن، سخنگوی شورای شهر آران و بیدگل در پاسخ به پیگیری خطب شکن با اعلام این که وجود یک کشتارگاه صنعتی در آران و بیدگل ضرورت دارد اظهار کرد: هزینه‌ی ساخت یک کشتارگاه بهداشتی و استاندارد بسیار زیاد است و بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال براورد می‌شود.

احمدرضا سعیدی سلامت شهروندان را مهم ترین هدفی دانست که دستگاه‌های اجرایی باید دنبال کنند. وی خاطرنشان کرد: با توجه به هزینه‌ی صرصام آور احداث کشتارگاه صنعتی، مشارکت همگاری ادارات مربوط ضروری به نظر می‌رسد.

سخنگوی شورای شهر آران و بیدگل در ادامه در مورد احداث میدان میوه و تره بار نیز بیان کرد: در حال حاضر مکان خاصی به عنوان میدان میوه و تره بار وجود ندارد، هر چند در بازار شهروند بخشی برای عرضه‌ی این محصولات اختصاص پیدا کرده و خصوصا در بخش تره بار مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

وی نزدیکی میدان میوه و تره بار کاشان به آران و بیدگل را از جمله دلایلی عنوان کرد که ضرورت احداث میدان میوه و تره بار اختصاصی را کاهش می‌دهد. سعیدی اضافه کرد: با وجود این باید در برنامه ریزی‌های بلندمدت با هماهنگی دستگاه‌های مرتبط ساخت میدان میوه و تره بار مورد توجه قرار گیرد که هنوز این امر صورت نگرفته است.

telegram

  1. آرونی گفته:

    قبلاً در کنار شاهزاده هادی و محمد هلال بازار دستفروش ها بود هم مردم برای زیارت می رفتند و هم خرید می کردند حالا هم دیر نشده برای دستفروش ها در همان مکانها بگذارید فروش خود را بکنند هم شما به عوارض خود می رسید و هم بندگان خدا دستفروشها به سودی و هم زیارت کنندگان به زیارت ….. خود شان و…

Go to TOP